eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
Online Durum: Offline
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:48
Alıntı yapılan AnadoluYıldızı

Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan Aliduran26

Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan SRKN

Resmen komediyiz!!bir maç istifa diyen altes bu maç istifa diyenlerin üstüne saldırdı.
lutfen bilinçli yazalım o olayın sebebi orda sette duran zil zurna sarhoş birisinin herkese salça olması ustunde eses urunu olmayanlara kufurler yagdırmasıdır.Sonra karşılık gelince bir anda ortalık karıştı sadece yazmak için yazmayalım alteste gayet istifa seslerine katıldı ozellıkle baktım mavış kendi tayfasını bagırttı.

Yakışıklı krd. Biz fiilen tarafsız gözle olayları yaşadık ve de gördük.İstifa seslerine Altes katılmadı.Katılanları özellikle susturdular.İsim istersen de Altes türbün seti yanında gruba sus işareti yapanın  kim olduğunu sorduğumuzda da ismi  Samet olduğu söylenen bir genç başı çekiyordu.Üstelik aynı kişi galip geldiğimiz İ.B.B maçında da gençleri bağıttırmadı.O yüzden bu maç özellikle kim olduğunu sordum.Karabük maçında tam tersi türbün lideri Erkan krd de istifa seslerine öncelik etti ama Fb maçında ne olduysa o da geri adım attı.O yüzden gerçekleri saptırtmayalım.
dedigim gibi ben sadece gordugumu yazdım ben istifa seslerini duyunca kasten dondum baktım arkama mavişte istifa diye bagırıyodu yoksa ben burda altes gibi bir grubun savunmasını yapmam tenezzul etmem ama dedigim gibi gordum yani..

Oradaydım. Olaylatın canlı şahidiyim.  Önce 20-25 kişi bir kişiye daldı, o kişi daha sonra ambulansla götürüldü. Bu durum orada bulunan tüm sağduyulu kişileri olumsuz etkiledi. Bunu dile getiren bir kişiye de Altesliler girişme hazırlıkları yapılıyorduki, ikinci olay patlak verdi. 

Orada alkollü malkollü kişi yoktu, hem alkollü kişi stada nasıl girecek o da ayrı bir soru, konu çarpıtılmasın.

Bu delikanlılık Altes'e yeter.
bende oradaydım abicim 1 metre ustumde gelişti olaylar ordakı adamalrında 5 kuruş etmez insanlar oldugunu biliyorum dahada forumu kirletmeye gerek yok onları savunuyomusum gibi çarpıtılmasın lutfen
Yukarı
AltesHalil Liste gör
Yeni Yazar

Halil İbrahim Ateş
Yer: ALTES !
  Alıntı AltesHalil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:53
savunmana gerek yok zaten orkun 5 kuruşluk filan yazıyosun.. biz olayı anlattık zaten adam sarhoş geldi hepimize küfür etti uyarılmasına rağmen bunu tekrarladı ve gereken oldu bunada napiyosunuz diyen kişilere siz karışmayın denildi olay vbudur kimsenin üstüne yönetim istifa diye saldırı olmamıştır olmazda..
Yamurda Çamurda ALTES açıkta !
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:54
Bizde onu dedik Serkan böldük parçaladık,paralarımızı aldık ..Zafer Tüzün yöneticimiz,Halil Ünal babamızdır..
Siz akıllı uyanık adamlarsınız foyamız çıkıncada tüydük..
Bak iyi iyi insanlar yeniden aranıza girdi daha iyileride girecek onlarla anlatır,forumlarda yazar,statlarda omuz omuza takılırsınız..
Bu adam 13 kişiyi satın aldıda o statta kalan 20.000 kişiye ne oldu ben çözemiyorum sen onuda evvel aklınla çözmüşsündür.
Yavuz Orhan açıklama yapmış yakında yeni dernekleriniz birer ikişer kurulur onlar yönetimle görüşmezler merak etme..
Bu arada grupların yapısını kurumlarla ilişkilendirmeniz çok enteresan..5-6 maçtır ne yapılan toplantı var ne ETB den çıkmış karar var..
Nefer ne yapar altes ne eder beni bağlamaz seni bağlıyorsa gerekeni yaparsın onuda buraya yazmaya gerek yok..

Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 02:00
Yok yok siz birşey yiyorsunuz diyen biri yok en azından ben öyle demiyorum.varsa öyle bir yazım ses kaydım görüntüm lütfen beni ve tüm forum ahalisini bilgilendiriniz yoksa gereksiz gereksiz kuruntu yapmayınız!!  yada beni burada ona buna bok atan ETB deki değerli insanları karalayan biri olarak siz değil hiçbir kimse lanse edemez,biraz terbiye lütfen.
ama yapılan bir hata varsa buda dile getirilir ve bunuda sadece ben söylemiyorum murat bey dikkatinizi çekmek istiyorum.yüzyüze sizinde tanığınız bildiğiniz insanlarıda halille görüşmenin hata oldugunu söylüyor!!!!!

peki ne olduda bu görüşme sonrası herşey allak bullak oldu,tribünler taraftar birbine girdi,etb dağıldı???
Şuçlusu benim burada yazdığım üç beş satır yazıysa söyleyinde herkez bilsin.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 02:05
Birde murat bey o bahsetiğiniz yavuz orhan ve tayfasının yaptıklarını burada korkusuzca yazan isimler arasında başta gelirim,tüm tehditlere rağmen....
ve sizde çok iyi bilirsiniz henüz ETB nin adı dahi geçmiyorken ÖTO ilk toplantısında beraberdik,bu kıvılcımı yakan sayılı insanlar içindeyiz birlikte ama elbette meslek dolayısıyla sizin kadar destek sağlayamadık kusura bakmayın ama bu tempo sizde çok iyi sonuçlar bırakmamamış,çataçak başka birilerini bulmalısınız.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 02:15
Serkan ne yazacağımı ne söyleyeceğimi icazet alarak yazmam,senin yazını görüp genel bir anlatım yaptım..Sen hangi yazında ETB deki insanları ayırıpta yazdın da şimdi değerli insanlarda var diyorsun.Değer kime göre neye göredir?
Burada bu konuları tartışmak ve yazmak gereksizdir..
Kısacası söyleyeceğim şu bugüne kadar bilmiyordun belki bu akşam öğrendin ETB tüm faaliyetlerini durdurmuştur,faaliyette olmayan bir kurum hakkında konuşmak doğru değildir.
Altes yanlışsa onların sayfasına nefer yanlışsa onların sayfasına yaz,bireysel olarak bir şey söylemek istersen özelden yazabilirsin..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 02:32
Kimseye icazet vermek gibi bir niyetim yok ama kimsedende aslı astarı olmayan laflar duymakta istemiyorum!
Ben yıllardır kendimce gördüğüm yanlışları yazıyorum çoğunluk gibi bana ne demiyorum,arkadaşlığım dostluğum bozulmasın diye, çevrem azalacak diye,ticari kaygılarımla, vb sebeplerle olaylara uzak durmuyorum.Hiçbir menfeat elde etmeden yalansız dolansız gördüklerimi yazıyorum.Elbette zaman zaman bunları yazarken yorumlarken hatalarım olmuyormu? elbette oluyor.Keşke herkez hatalardan ders alabilse değilmi ....

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
26alper26 Liste gör
Yazar

Alper Sevinç
  Alıntı 26alper26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 02:40
Alıntı yapılan SRKN

Kimseye icazet vermek gibi bir niyetim yok ama kimsedende aslı astarı olmayan laflar duymakta istemiyorum!Ben yıllardır kendimce gördüğüm yanlışları yazıyorum çoğunluk gibi bana ne demiyorum,arkadaşlığım dostluğum bozulmasın diye, çevrem azalacak diye,ticari kaygılarımla, vb sebeplerle olaylara uzak durmuyorum.Hiçbir menfeat elde etmeden yalansız dolansız gördüklerimi yazıyorum.Elbette zaman zaman bunları yazarken yorumlarken hatalarım olmuyormu? elbette oluyor.Keşke herkez hatalardan ders alabilse değilmi ....

Ya bağırarak baskan gönderiliyordu da ETB mi karşı çıktı... Etb bugünkü manzarayı aylar önce gördü de müzakere yoluyla birseyler yapalım dedi kanımca. Bugün bunu anlamadınız mı hala. Sanki o görüsmeden önceki tepkiler de fiyasko ile sonuçlanmadı mı? Hep eleştiri ama çözüm yok... Etb görüsmesi yanlıstı. Tamam eyvallah saygı duyarım peki çözüm istifa diye örgütlenip bağıramamak mı?
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 02:52
Halil Ünalla müzakeremi? Halil Ünal?  o gözlerimizin içine baka baka baka baka yalan söyleyen adam değilmi bu şahış?

Çözüm bir müddet önce tüm açığın kendiliğinden bağımız YÖNETİM İSTİFA diye bağırmasıyla gelmişti ama ne yazıkki gruplar buna müsade etmedi.Millet korktu geri çekildi,belkide maçlara gelmiyor artık!
Artı siz ETB nin yada bu forumun kaç kişiye ulaştığını sanıyorsunuz???
Taş çatlasa yüzde 20lik bir kesime ulaşıyor buda çok çok iyimser bir tahminle.Ya geri kalan çoğunluk!!!! açıyor ligtvyi açıyor estvyi 26tvyi, sakarya,istikbal gazatesini EsEsi oradan katip ediyor.Yani para babaları,halil ünal yönetim vs. gibilerin istediğ gibi bir dünya bir EsEs görüyor.
Buradaki üçyüz beşyüz kişiylede bu kadar oluyor malesef.
Ama o binlerin yakın zamandaki tepkisi değerlendirilebilseydi şuan tüm türkiye neden EsEs taraftarı 90dk yönetim istifa diye bağırdı sorunsunun cevabını arıyor olacaktı.Ama şuan kimsenin şeyinde değiliz biz birbirimizi yemekle ona buna laf atmakla meşguluz.
Yaşanın Halil Ünal ve yönetimi.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
26alper26 Liste gör
Yazar

Alper Sevinç
  Alıntı 26alper26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 03:09
Alıntı yapılan SRKN

Halil Ünalla müzakeremi? Halil Ünal?  o gözlerimizin içine baka baka baka baka yalan söyleyen adam değilmi bu şahış?Çözüm bir müddet önce tüm açığın kendiliğinden bağımız YÖNETİM İSTİFA diye bağırmasıyla gelmişti ama ne yazıkki gruplar buna müsade etmedi.Millet korktu geri çekildi,belkide maçlara gelmiyor artık!Artı siz ETB nin yada bu forumun kaç kişiye ulaştığını sanıyorsunuz???Taş çatlasa yüzde 20lik bir kesime ulaşıyor buda çok çok iyimser bir tahminle.Ya geri kalan çoğunluk!!!! açıyor ligtvyi açıyor estvyi 26tvyi, sakarya,istikbal gazatesini EsEsi oradan katip ediyor.Yani para babaları,halil ünal yönetim vs. gibilerin istediğ gibi bir dünya bir EsEs görüyor.Buradaki üçyüz beşyüz kişiylede bu kadar oluyor malesef.Ama o binlerin yakın zamandaki tepkisi değerlendirilebilseydi şuan tüm türkiye neden EsEs taraftarı 90dk yönetim istifa diye bağırdı sorunsunun cevabını arıyor olacaktı.Ama şuan kimsenin şeyinde değiliz biz birbirimizi yemekle ona buna laf atmakla meşguluz.Yaşanın Halil Ünal ve yönetimi.

Dediklerinizle benim ulaşmak istediğim netice ortak zaten. Bu forumun herkese ulaşmadığını biliyorsak niye o zaman toplu istifa eylemlerine yelteniyoruz. Sizin bahsettiğiniz olay ancak yenilgi durumunda olur. Takım galipse açık sittin sene toplu halde istifa demez. İstifa içinse 4 5 maç art arda bağırmak lazım.

Sonuç: Madem ulaştığımız kitle küçük ise niye boyumuzdan büyük eylemlere girisiyoruz. Onun yerine dünyanın en sahtekar insanı bile olsa onunla konusmaya calısmak daha olumludur. En azından kısmen de olsa sürecin içindesin, en azından karşı tarafın ne yapacağına dair önceden fikir sahibisin. Gayet basit mantık 100 zararı 99 a indirmek de eğer ortaya birşey koyabilme gücün yoksa kârdır. İdealist davranmak hicbirseyi halletmiyor maalesef burada. Ne oldu simdi ne bağırabildik, ne ETB kaldı sonuç ne serkan abi ne kazandık? Ancak kendimizi yeriz böyle hergün istifa başlığına girip saçma salak kin kusarız. Peki sonuç?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır