eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ali İsmail Korkmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 00:30
Ne yazık ki ölümünden sonra hiçbir devlet yöneticimiz katillerini lanetlemeyecek bu ülkede.

Keşke başbakan çıkıp : " Benim gencecik,pırlanta gibi kardeşim Ali İsmail'i şerefsizce öldürdüler,bunu yapanları lanetliyorum ve size söz veriyorum katilleri bir an önce yakalanıp yargımıza teslim edilecektir." diyebilse ama ne yazık ki bu sözleri onun dudaklarından duyamayacağız.

Çünkü bu ülkede olmasını da istemediğimiz hasar gören belediye otobüsleri,kırılan fıskiyeler  gencecik bir çocuğun canından daha değerli değil mi?
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
DENİZSRSGT Liste gör
Yazar

Deniz Sırasöğüt
Yer: İstanbul
  Alıntı DENİZSRSGT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 00:32

at gözlüklerini çıkarıp baksanız bir çok şeyi göreceksiniz ama dinle kandırılmanın altın kuralı, öyle herşeyi görmemeniz, gözünüzün önündeki gerçeği görmemeniz gerekiyor.

He bir de baskılardan bahsediyorsun ama o baskılara kaç kurban verdiniz? (bu ayrımı hep bunlar onlar bahsettiğiniz için yaptım, aslında benim bakış açımda kutuplaşmalar, farklı görüşlere düşmanca davranmalar yok. her türlü baskıya karşıyım içki ile ilgili olana da başörtüsüyle ilgili olana da v.s.)

kaç tane uğur mumcunuz öldürüldü? bizim ise çok canımız yandı.

Siyah ile Kırmızı karışır
Şampiyonluk bize yakışır.
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 02:20
Kaybedilen gencecik insanlar geride kalan tarifsiz acılar.Allah hepsini rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Geride kalan sevenlerine yüreğine ateş düşenlere Allah sabır versin.Mesele üç beş ağaç değil gencecik hayatı kararan fidanlar oldu.Sorumlularınıda yüce Allah'a havale ediyorum.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 02:46
yahu 94 doğumlu daha çocuk. bazı yorumlara aklım almıyor yapanlar inşallah daha beter bir şekilde ölüp acı çekerler diyecek bir şey bulamıyorum.
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 12:32
Linç sonucu yaşamını yitiren rahmetliye Allahtan rahmet , ailesine sabırlar diliyorum.Linç edenlerin bulunması devlet için namus meselesidir.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 12:42
Alıntı yapılan Nusret

Hala dış güçler diye sayıklıyo aklıevveller. Hiç bir şey değilse bile sokağa dökülen onca insanın aklına , Ali İsmail Korkmaz'ın aklına , hür iradesine hakaret bu. O sokağa dökülen insanların ortalama eğitim seviyesi , idrak kabiliyeti sizlerden çok önde merak buyurmayın , içinizi ferah tutun. Sokağa çıkmak için dış güçler tarafından teşvik edilmeye ihtiyacı yok kimsenin.

Biat zihniyetine o kadar alışmışlar ki , insanların örgütlü herhangi bir harekete dahil olmalarını bir başka otorite tarafından manipule edilmeleriyle bağdaştırmalarına şaşırmamak gerek.

Tahammül edemediniz hür iradesiyle karar verip tepkisini gösteren insanlara , öldürdünüz , yaraladınız , kör bıraktınız , kafatasını kırdınız. Kelimelerinizin , beyinlerinizin yetersiz kaldığını anlayınca elinize sopaları , döner bıçaklarını kaptınız , saldırdınız. Polis bu çirkin zihniyetinizin taşeronluğunu yaptı , onlar da dövdü , işkence etti , elinde satır olana değil eline karanfil alana müdahale etti.

Ali İsmail Korkmaz bu pis zihniyetinizin son kurbanı. Anlayacağınızı , aydınlanacağınızı düşünmüyorum bile artık. Belki bilinçaltınıza işler de uzun vadede bi fark yaratır diye umarak yazıyorum.

He , dış güçler , he...

Zaten dış güçlerin yaptığını görebilen çok az olur..Ortadoğu ve Türkiyede darbeleri yapan faşist c**taları iktidara getiren ABD ve ingilteredir.Batı inanılmaz iki yüzlüdür.Şeriat tehlikesine vurgu yapar ama mesela şeriatle yönetildiği idda edeilen Suudilerin darbede yardımına başvurur..,
   Batının bir algıyı nasıl inşaa ettiğini iyi anlamakta fayda var.Bu konuda sponsorluklarının üstlendiği Sivil Toplum Kuruluşları insan hakları dernekleri feminist örgütler kadın hareketleri araştırma merkezleri stratejik düşünce kuruluşları önemli rol oynar.
   Herşey masummuş gibi görünür olayların kendi kendine toplumun hür iradesiyle oluyormuş gibi görünür insanlar bunu en iç derinliklerine kadar böyle hisseder..
   uzun yıllar berber çalışılmasına rağmen Batılı Sivil Toplum Kuruluşlarından kuşku duymazsın veya duyulmamıştır buna izin vermezler böyle haretlerde bulunmazlar..senden somut bir talepte bulunmazlar  nevarki bir süre sonra zihin haritanın onların çizdiği gibi şekillenmeye başladığını farkedebilirsin(fakedebilen tabi ki ) işte bu noktada farkede bilmek  önemli çoğu kişi farkedemez..adamlar işlerini çok iyi biliyor..

Şimdi bunları yazmakla aslında Toplumsal Hareketlerin Dış destekli olduğunu anlatmaya çalışmıyorum( bazıları için )ama Batının sosyolojik haklı temeli olan bir  tepkiyi  nasıl manipüle etme gücüne sahip olduğunu hatırlatmak istiyorum...görebilen için Taksim olaylarıda bir kaç günden sonra uluslar arası manipülasyon nesensine dönüştü..

Batının istediği başka senin istediğin başka sen kendini haklı görerek batının istediği şeyi yapıyorsun..sen kenid hür iradenle yapıyorsun öyle zannediyorsun bir taraftandanda batının manipülesine alet oluyorsun bu çizgi çok önemli....
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 13:09
Alıntı yapılan Durmayan Adam

TÜRK POLİSİ'ne katillerin taşeronluğunu yapıyor demek. Türk polisinin cinayete ortak olması anlamına gelir.

Ben 3 yıl önce bu forumda sırf bazı askerlerin darbe ile olan ilişkisini yazdığım için banlandım. Çok bilgili çok donanımlı mod sebep olarak şunu yazdı.
KİMSE ŞEREFLİ TÜRK ASKERİNİ DARBEYLE İLİŞKİLENDİREREK KÜÇÜK GÖREMEZ.

Komik yahu neyse meşhur lobi arkamdan sallasın büyük ihtimal hesap askıya alınır yada mesaj silinir zaten

Orduda da Polis icerisinde de curuk elmalar vardir. Kabahat teskilatlara mal edilemez. Ta ki iclerindekileri curukleri ayiklamak yerine korumaya baslarlarsa. Iste o zaman teskilatlarda yara alir. Ama er yada gec duzene girer.
Forum ile ilgili olarak tek gercek var. O da su an sen seversin sevmezsin ama genelin saygi duydugu pek cok uye aktif degil. Sebebide herhangi bir konuda iki karsit gorusten senin gibi arkadaslarin konuyu gereksizce germeleri. Sonra hakaret v.s. konuda raydan cikar forumda. Sonra suclu forum olur.

Mod dostlara, fitili ilk atesleyen kisi sayisi 2 elin parmagindan az. Uslup konusunda iki tarafada taviz vermez iseniz forum yasar. Siz gecikince ikili tartismalar basliyor. Sonra kurunun yaninda yasta yanıyor.

Her gorusten arkadaslara tavsiyem, kiskirtici buldugunuz, hakaret iceren, asagilayici mesajlara cevap vermek yerine moderasyona ozelden bildirip yardimci olalim.
Buradan sozle can acitmak cok kolay. Ayni sozleri yuzyuze söylemek cok kolay degildir. Yuz yuze soyleyemeyecegimiz seyleri buradan yazmak samimiyetsizliktir. Bosa konusmaktir. Yuz yuze geldigimizde nasil tartisacak ve konusacaksak o sekilde burada da yazisalim. Cunku illaki birgun yanyana geliriz tanisiriz...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 13:35
Dis gucler sadece STK lara girip ortaligi karistirmaz. Devletimizinde her yerine nufuz etmislerdir ne yazikki.
Taksimdeki fark cok sayida bagimsiz kisi ilk kez sesini cikardi. Bundan en cok dis gucler rahatsiz oldu. Kendi ozgur iradesi ile hareket eden bir grup Türk...
Cok tehlikeli buldular...
Siyasiler de cok korktular...
Kimisi yanasmaya calisti, kimisi uzaktan seyretti, kimiside dusman kabul etti. Siyasetciler hakimiyeti elden birakmak istemiyor. Koltuk cok rahat. Tum siyasetcilerin halkin emrindeyiz soylemi koca bir balondur. Samimiyetsizliktir...
Ne yazikki su anki siyasetcilerinde coguna artik guvenmiyorum...
Iktidar artik gemileri yakip kutuplasmaya dogru hizla gidiyor. Muhalefette bundan nemalanmaya calisiyor. Bizlerde onlara ayak uydurup saf belirliyoruz...
Senaryo hep ayni...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
FLANEUR26 Liste gör
Yazar

A.A.
  Alıntı FLANEUR26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2013 saat 16:24
katillerini saklamasallar keşke, devletimiz yakalasa yargılasa cezalandırsa
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2013 saat 16:55
bunu yapanların tez zamanda çocukları ölsün inşallah..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır