eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 14:52

ne yaparsak yapalım yayıncı kuruluş doğru dürüst vermez. adamlar para derdinde. kapalıdaki kızları göstermek varken hiç şov gösterirmi?

Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 14:54
Maçı anlatacak spiker ve kameramanlar ile bu konuyu görüşebiliriz
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 15:09
arkadaşlar bu iş yapılacaksa en iyisi ist.belediye maçındakinin tekrarını yapmaktır.aynı şekilde ve basit bir uygulama olacağından başarısızlık riski yok.bize özenipte daha sonra freddyli falan kareografilerle bu işi yapmaya kalkıp eline yüzüne bulaştıran gs liler gibi olmayalım.biz tecrübeli olduğumuz ist.belediye mçındaki karton şovumuzu aynen yapalım.zaten o muhteşem şovumuz kanal d sporun pisliği yüzünden yeterince gündeme gelmedi ve ses getirmedi.şimdi süper ligte ve üç büzükler karşısında bu şovu yapınca mutlaka gündeme gelecek ve ses getirecektir.o şovu aynen tekrarlarsak süper lig tarihinin en görkemli trübün şovu olarak tarihe geçeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.şimdi açın youtubeden falan tekrar tekrar o karton şovumuzu izleyin.ben şimdiye kadar türkiyede böylesine güzel bir trübün şov görmedim sizde birkez daha izleyin bana hak vereceksiniz tabiiki.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 15:23
Evet, bence de daha önceden yaptığımız ve başardığımız şovun aynısını yapmak başarıya ulaşma açısından daha uygundur. Belki bu defa kartonların kaldırılış şeklinde bir değişikliğe gidebiliriz. Mesela, daha önce de bahsedildiği gibi, önce iki tur italyano, üçüncü turda ise italyano yönünde kartonlar kaldırılıp ESES yazısı görsel anlamda daha güzel bir şekilde ortaya çıkartılabilir. 26. dakika da bu şov için en uygun dakika olsa gerek. Mesela 25. dakika da italyanoya başlanır, 26. dakikada kartonlar kalkmış olur.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
EsEs_26_ Liste gör
Yazar

aTaKaN
  Alıntı EsEs_26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 16:05
25 dk. da konfeti şov yaparız konfetileri toplarken 26.dk da karton şov yaparız böylece kameralar-hakemler-futbolcular bizi izler

Kortona da yine EsEs yazabiliriz yada korton şov yapmayız yeri büyük siyah kırmızı bayrak yaptırabiliriz yada celtic 2 sene önce rangers maçında bütün açığı kapatan celtic forması yaptırmış
£§K!Š€HÏR$Þ0r™
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 16:22
fikirleriniz için teşekkür ederim.açık tribünün boş halini gösteren bir fotomuz vardı.bunu karşınıza alarak değişik kareografi çalışmaları yapabilirsiniz.2 sene önceki gibi risksiz yine ES-ES yazan ama renklerin dağılımı daha değişik olan kareografiler şu an için daha akılcı gibi görünüyor ama yinede net bir karar vermiş değiliz..bu yöndeki çalışmlarınızı lütfen eskan_1965@hotmail.com adresine yollayın.pazartesi günü iftardan sonra yapacağımız toplantıda bize ulaşan çalışmaları değerlendirip net bir karar verebilelim..8.hafta bu şovu öylede böylede yapacağız..öyle sahaya konfeti atıp,maçı durudurup kulübe ceza getirdikten sonra bu şovun yapılmasının hiçbir anlamı yok..yayıncı kuruluşun görüntü alması konusunu mustafa akgören bizzat halledecek bundan şüpheniz olmasın..bu şovun külfetini örnek taraftarlar olarak bizler karşılayacağız fakat şovun gerçekleşmesi için 1965 liler derneğinden 26 etd'ye anadolu yıldızı derneğinden tüm tribün guruplarına kadar herkezin bizzat çalışmalara katılarak yardımcı olacağını bilmenizi istiyorum..2 sene önceki karton şovun çalışmlarına bizzat katılan arkadaşlarımızında detay konularda bizlere yardımcı olmalarını ve toplantılarımıza katılmalarını bekliyorum..taraftarın şov esnasında uyması gereken kuralları maddeler halinde yazıp broşür olarak bastırmayı düşünüyoruz..ben 8. hafta bu şovun gerçekleştiğini varsayarak şimdiden 9.hafatnın organizasyonuna başladım bile.nasıl bir bomba patlatırız bilmiyorum ama sizlerden birazcık daha destek gelse,birazcık daha sanal ortamdan kurtulup yüzyüze gelsek ve birazcık daha fedekarlık üstlenebilsek,neler yapabileceğimizi hayal bile edemiyorum..gelin ortak çalışalım,gelin bu çalışmlara sizlerde destek olun..
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 16:29
Yasin abi destek konusunda bence en önce dernekleri, tribün gruplarını harekete geçirmeliyiz. Çoğu kişi bir şekilde tribüne, derneğe gidiyor. Eğer dernek ya da tribün harekete geçerse, dolayısıyla, buradaki kişilerde harekete geçer. Önce dinamikler, lokomotifler etkin bir şekilde harekete geçmeli diye düşünüyorum.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 16:44
ES-ES yazmak bence en mantıklısı, hem bence en gösterişlisi; es es isminden daha güzel ne yazabiliriz ki oraya? diğer yazacaklarımızı ise pankartlarla hatta dev pankartlarla aktarabiliriz, harika olur... elaleme mesaj vercez diye güzelim karton şovumuzu zorlaştırmayalım, pankartlar bu iş için kafi bence... konfeti şovun arkasından karton şov harika olur; fakat rulo konfeti kullanırsak saha kapatma cezası alırmıyız bunu öğrenmek lazım; bildiğiniz üzere de 9. hafta febe maçı var; etkinliklerimizi bu maça da yaymalıyız...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 16:48
Alıntı yapılan KaRa

Yasin abi destek konusunda bence en önce dernekleri, tribün gruplarını harekete geçirmeliyiz. Çoğu kişi bir şekilde tribüne, derneğe gidiyor. Eğer dernek ya da tribün harekete geçerse, dolayısıyla, buradaki kişilerde harekete geçer. Önce dinamikler, lokomotifler etkin bir şekilde harekete geçmeli diye düşünüyorum.

erkancım yukardaki mesajımda da görüldüğü gibi zaten tüm derneklerin ve gurupların ortak hareket ettiği ve bu tip çalışmlarda hepsinin destek olacağını söylemiştim.hazır guruplar ve dernekler biraaraya gelip ortak hareket ediyorken bizlerin çok çok daha fazla destek vermesi ve genel anlamda eskişehirspor taraftarı olarak tek vücut olması gerekiyor işte bunu yapabildiğimiz zaman tükiyedeki tek gündem eskişehirspor olur..lütfen sizlerde silkelenin biraz..bu oluşumda Ö.T.O sadece projeler üretiyor,yapılabilirliğini sağlıyor,araştırıyor,koşuşturuyor,her hafta  toplantılar düzenliyor,tüm dernekleri ve gurupları bir araya getiriyor,onlara akıl danışıyor,sonuç aşamasına gelincede onların kucağına bırakıyor..sonuç itibari ile yapılan ve hayata geçirilen herşeyi sen ben o değil ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI yapmış oluyor..Birilerinden birşey beklemek yerine ve olmayan şeylerin neden olmadığına dair birilerini suçlamak yerine gelin hep birlikte bişeyler yapalım..
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 17:32
Alıntı yapılan EsEs_26_

25 dk. da konfeti şov yaparız konfetileri toplarken 26.dk da karton şov yaparız böylece kameralar-hakemler-futbolcular bizi izler

Kortona da yine EsEs yazabiliriz yada korton şov yapmayız yeri büyük siyah kırmızı bayrak yaptırabiliriz yada celtic 2 sene önce rangers maçında bütün açığı kapatan celtic forması yaptırmış

Herkesin bizi izlemesi çok güzel olur fakat konfetilerden ceza yeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır