eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 147148149150151 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
Online Durum: Offline
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 16:23
Arkadaş hala biz besteyi böyle biliyorduk ondan böyle söyledik diyenler var.Eee hani takımın morali bozulmasın diye Yönetim İstifa seslerine katılmıyordunuz.Takımın moralini düşünen ADAM futbolcular sahtekar derken niye düşünmüyor?

Yönetime laf söylenince futbolcunun morali bozulur mu? Soru soru soru cevaplayan ADAM yok ama.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 16:39
hayır emınımkı butun futbolcularda sevınıyodur ıstıfa seslerını duyunca cunku emınımkı cogu parasını alamıyor ve camıada donen yalanların farkındalardır ve en az bız buyuk eses taraftarı kadar onlarda ıstıyodur daha ıyı odeme yapan takımla ılgılenen yonetımın gelmesını yalnısım varsada taraftarlıgı bıle bırakırım bu kadarda buyuk soyluyorum ıste
yonetıme destek
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 22:32
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan Nusret

Fakat bu maç işin şekli çok değişti. Stadın kalanı "yönetim sahtekâr" diye bağırırken , Nefer "futbolcular sahtekâr" diye bağırdı.

Amacım Nefer adına açıklama falan yapmak değil.Onu zaten gerektiğinde Murat abi yapacaktır.

Ancak bir gerçek var ki, Türkiye'nin neresine giderseniz gidin bu söylediğiniz tezahürat ilk başta" En büyük taraftar futbolcular sahtekar" şeklindedir.

Bilmem anlatabildim mi ?  

Burası Türkiye nin neresi değil eskişehirdir amacın nefer adına açıklama değilse neden suçluluk psikolojisi içerisinde olup cevap yazıyorsun yaptınız bir hata kabul edin.....

Hiç hata yapmayan insan hiç bir şey yapmayan insandır,hayatta en büyük HATA kendini hatasız sanmaktır..." YUNUS EMRE "
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 00:24
...
İki günde bir somun ye, ne olur!
Yüreğinin kanını iç de boyun eğme (Ömer Hayyam).

Yaşasın endüstriyel futbola boyun eğmeyenler.
Açık Tribün; Geleneğimizdir ve Geleceğimizdir.
paranın saltanatı varsa, halkın Es-Es'i var
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 00:34
Alıntı yapılan Subzero

Arkadaşlar fenerliler açıkta genellikle çekirdekçi diye tabir ettiğimiz kısımda toplanıyorlar bildiğim kadarıyla. Bando ve Altes yakınlarında pek kümelenmiyorlar. Belki tek tük vardır. Babam genelde çekirdekçi tayfayla izler maçları ve onun anlattığına göre, o kısım daha sakin olduğundan o tarafta çokça bulunuyorlarmış. Laubali hareketlerinden falan belli oluyomuş kimin ne bok olduğu zaten. Hatta çok sinir olmuş ama kalkıp da o yaştan sonra papaza girmek istememiş.

Açıkta gireceklerin aklında bulunsun yani..

Benim de anlatmak istediğim üzerinde durduğum konu bu !!! Açık Tribüne girecek renkdaşlara sesleniyorum.Lütfen ama lütfen Bando ve çevresine TOP-LAN-MA-MA-YA özen gösterelim . En azından bu maç . Gerek içimizdeki irlandalılardan dolayı gerekse tribünün her karışını canlı , aktif protestoda tutabilmek için...Wink
Yukarı
es26 Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
  Alıntı es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2012 saat 10:49

fb maçında hüspor taraftarları açık ayağa derse tek cevabımız satılmış beleşçiler olsun.

EFSANE KESTANELERİ ÇİZMEK İÇİN GERİ DÖNDÜ
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2012 saat 11:03

Türkiyedeki Bütün Fb.taraftarı toplanıp üzerimize gelse Nefer diye adlandırılan (Ayderin içi sızlıyordur) beleşçi grup kadar zarar veremez bize..........

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2012 saat 12:01
açık tribün tarihinin en önemli günüyle karşı karşıya... tarihinin en önemli göreviyle karşı karşıya...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2012 saat 14:29
neferdende acıklama geldı ama cok net degılacıklama onlarda eger acıga uyarsa halıl aga sen kusurabakma ama yavastan gıdersın be 
yonetıme destek
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2012 saat 15:27
açık tribün için tarihi bir maç gerçekten, tepkinin dozajı artıcak mı yoksa başka şeyler mi gelişecek   merakla cumartesiyi bekliyorum.. Eskişehirspor'um için hayırlısı neyse o olsun
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 147148149150151 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır