eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:27
Ben kendi adıma hayal kırıklığına uğradığımı sölemek istiyorum.Aykut kocaman veya Rıza çalımbay isimlerinden biri olsaydı daha isabetli bi karar olurdu.Çünkü bize bu saaten sonra günü kurtaracak değil bizi süper ligtede taşıyabilecek bi hoca gerekliydi Nejat biyediç ne kadar  doğru bi karar tartışılır.
Yukarı
gentleman Liste gör
Yazar

Mert D.
  Alıntı gentleman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:29
Alıntı yapılan EsEsliyim

Nejat Biyedic ile 8 Haftalık anlaşılmıştır...

sezon sonu yeni bir anlaşma yapılma ihtimali var mı yoksa sadece 8 haftalık mı geldi Confused
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:30
Alıntı yapılan EsEsliyim

Nejat Biyedic ile 8 Haftalık anlaşılmıştır...

içine düştüğümüz puslu havayı dağıtarak önümüzü görmemizi sağlayacak, ayrıca takımı derleyip toplayacak bilgili ve tecrübeli bir isimle anlaşmışlar.

ama bu 8 haftalık bir anlaşma olmamalıydı. belki nejat hocanın isteğiyle böyle bir anlaşma yapılmıştır ama bence daha uzun vadeli anlaşılmalıydı.

neticede td lik kariyeri gelecek yıl bizi süper ligte taşımaya yetecek kadar başarılı. umarım 8 haftalık anlaşmanın sonuna opsiyon konulmuştur.

hayırlı olsun...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
_apaciler_ Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin
  Alıntı _apaciler_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:31

8 haftalık mı şok aldım valla şunu sölemek istiyorum ilk nce madem sezon sonuna opsiyon tanınmadı daha iyi isimlerle gelecek sezonada şimdiden yatırm yapılmalıydı.

Eskişehir camiasına hayırlı olsn
19:21 DOĞDU AŞKIMIZ
www.kasimpasaliyiz.biz
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:32
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Ben kendi adıma hayal kırıklığına uğradığımı sölemek istiyorum.Aykut kocaman veya Rıza çalımbay isimlerinden biri olsaydı daha isabetli bi karar olurdu.Çünkü bize bu saaten sonra günü kurtaracak değil bizi süper ligtede taşıyabilecek bi hoca gerekliydi Nejat biyediç ne kadar  doğru bi karar tartışılır.

Ligin bitmesine 8 hafta kala maalesef günü İYİ kurtarcak bir hoca bulmak zorundasınız uzun vadeli düşünebileceğiniz bir hocaya zaten ligin bitmesine az bir süre takım teslim edemezsiniz zaten oda almak istemez, ismi geçen bir çok hocada bu zaman ve bu şekilde takımı almak istemediler...Nejat Hoca şu an iyi bir seçimdir, hastalığından dolayı uzun zamandır takım çalıştırmıyordu eminimki oda çok özlemiştir ve başarıya açtır...

İleride olacakları kimse bilemez sezon sonu duruma göre oturulur konuşulur belki de Nejat Hoca uzun yıllar hocamız olur...

Şu an itibariyle Nejat Hoca ile 8 Haftalık anlaşılmıştır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
gentleman Liste gör
Yazar

Mert D.
  Alıntı gentleman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:35
Camiamıza Hayırlı Olsun Nejat Hoca ile Süper LigeClap
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:36

umarım hayırlı olur. teknik adamın ŞANSıda çok önemli. ve bunu diyarbakır maçında göreceğiz.. şimdilik hoca ne takımı tanıyo, ne oyuncuları ne de vasıflarımızı. Onun için diyarbakır maçı biraz da Şans maçı olacak hocamızın. Şanslıysa iyi bir başlangıç yapar,moralli başlar yeni işine, aksi sonuçta zaten işi daha da zorlaşacak...

Yukarı
esesli_melih26 Liste gör
Yazar

melih
  Alıntı esesli_melih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:39
hayırlı olsun başarılı bir hocaThumbs%20Up
bursanın geseye beş-altı attığı zaman yanlış hatırlamıyorsam nejat biyediç vardıLOL
Yukarı
drbasaran Liste gör
Yazar

İhsan BAŞARAN
  Alıntı drbasaran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:40

Yöneticilik zor iş...En zoru da, doğru kararları zamanında alabilmek...Seçildikleri günden beri,yönetim tutarlı ve güzel işler yapıyor... Metin Hoca ile yollarını ayırırken bile tarzları kimseyi rencide etmedi...Son birkaç maçtır takımın havası bozulmaya başlamıştı...Sergen'e ceza verimesi ne kadar doğru ise bir kan değişikliğine gidilmesi de o kadar doğrudur....Metin Hoca'nın iyi niyetinden ,futbol sevgisinden hiç kuşkum yok...Hizmetleri için de sonsuz teşekkürler...Ancak,bir ekstra motivasyon,bir ekstra hava da gerekliydi...İşte tam da bu noktada Biyediç adını duyduk...Nejat Hoca gittiği her ilde sevilmiş,her takıma da ekstra bir güç katmıştır.En azından bugüne kadar takımımız için dedikodusu yapılan hocalara göre de ( Allah için Aykut Hoca hariç)  yıpranmamış,başarılı ,bilgili ve sempatik bir isimdir...Bu kadar kısa sürede bu işin kotarılması kolay iş değil...Yönetime yeniden  teşekkürler...Diyarbakır maçı  zor geçecek...Ancak son 7 maçtan korkmuyorum...Süper Lige çıkacağımıza yürekten inanıyorum....İhsan Başaran...

Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 19:41
Camiamıza hayırlı uğurlu olsun...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır