eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 08:30
Her şey başarıya odaklı artık.Başarı var ama hala insanlar bu Eses tökezler mantığında.Burada takım takır takır top oynayacak(oynuyoar daha iyi olmalı.Basında büyük puntolarla yazılar.Eskişehir gazetelerinde bile bu olay yok.Köşeye atıyor ana manşette ufak bir yazı yanınada koyuyor üç rezillerden birinin haberini.Bunlar bile önemli artık.Taraftarın muttalıp çayırından sesi duyulmalı.
O zaman kimse takmaz bilet parasını malesef gün ona döndü.

Bir arkadaşım belirtmiş artık herkes lüx arıyor.Ama 15 ytl verip açık tribünde 10000 kişi 1-2 tuvaleti kullanacak.Kışın karın üstünde maç izleyecek.Girişte turnike sıkıntısı hala devam ediyor sanırım.Sinirlenecek kapıda.........Bunlar hep etken oldu artık.

Ne hallere geldikki mükemmel bir tararftara sahip olan biz kan keybediyoruz.Ben çok görmeyi çok isterdim stadyum  kapılarında yatan abilerimizi ve beklemek isterdim saatlerce.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
eseslisemih26 Liste gör
Yeni Yazar

semih
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 21:53
gerçektende maç biletlerinin fiyatları yüksek biraz makul olmalı stadın yarısı dolu olacağına tamamı dolu olsa daha ii maçlar çıkarırız.ama şu an eskişehirsporun durumu oldukça iyi inşallah böyle gider.he bi de maç saatleri çok erken 13,00  te olcağına gece maçı olsa daha süper olur ve daha çok taraftar gelir... olsun herşeye rağmen esesin arkasındayıs.
Clap''€§-€§-€§--kĬ-kĬ-kĬ  €§-kĬ-€§-kĬ----€§  Clap
»€§-€§'li §€MĬĦ ™«
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:10
   Maç biletlerinin ucuza alınıp,stadı doldurma fikri sadece günlük bir fikirdir.Halbuki günlük fikirlerle Eskişehirspor kurulmamıştır.Stad dolmuyor elbette ancak ben bunda yönetimin suçlu olduğu kanısında değilim onlar zaten dediler pahalı bir kadromuz var başarı istiyorsak para lazım,kendileri taraftar için en uygun fiyatı belirlemeye çalıştılar ve bu fiyat oldu.Daha yönetimimiz bütün kombineleri satmak istiyordu bunu medyaya verdik onu dahi beceremezken şimdide fiyatlar düşsün herkes iş para oldu mu zaten iş kendisine geldiği zaman işler değişiyor.

Bakın bir külub için yönetimin çok büyük önemi vardır.Yönetim ne kadar güçlü olursa külub de federasyon nezninde o kadar güçlü olur bakın bjk yönetimi pafla çıkcaz dedi sonra karar değiştirdi bunlar ufak şeyler gibi gözükse de gerek federasyonda gerekse diğer yönetimlerde önemli etkileri olur.Yönetimin verilen sözlere ne kdar bağlı kaldığı vs.konular.Sen daha bütün kombineleri satacam dedin olmadı,bilet oldu,pahalı oldu,kadroya geldiği zaman en iyilerini isteriz,o gelsin bu gelsin en pahalı oyuncular yetenekli oyuncular,ama iş kendimize geldi mi hemen geri çeviririz.

Stad dolmuyorsa bu yönetimin değil taraftarın ayıbıdır!!!bakın altın yere düşmekle değer kaybetmez.Siz paranın üstüne basın,kirlensin  o para sonra değer kaybediyor mu.o yine aynı para,şu an belki stadı dolduramıyoruz ama biz zaten şanlı taraftarız şu an zor durumda olabiliriz ama bu şanımızdan bir şey kaybettirmez.Altın örneği gibi...
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:18

sankı bu lıgde bızden ıyı kadroya sahıp takım yok bır antalya bır sakarya bır kocaelı  kadro ve harcadıkları para da bızler kadar ve bu adamlar kac paraya mac ızlıyor bız dıyoruz kı 10ytl olsun surumden kazan tabırı caızse 15ytl ye 7 bın kısı gelır 10 ytl ye daha fazla kımse fadakarlıktan kacmıyor arkadaslar herkes gucunun yettıgınce yardım edebılıyor bu devır gecım devrı dıyoruz herkes evıne ekmek goturmek ıcın ugrasıyor ve bos zamanında da madddı durumu ıyı olunca maca gıtmek ıster bu sene kombıne bıletlerın neden rabet gormedıgını hıc dusundunuz mu ?

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:23
Alıntı yapılan esesserkan26

sankı bu lıgde bızden ıyı kadroya sahıp takım yok bır antalya bır sakarya bır kocaelı  kadro ve harcadıkları para da bızler kadar ve bu adamlar kac paraya mac ızlıyor bız dıyoruz kı 10ytl olsun surumden kazan tabırı caızse 15ytl ye 7 bın kısı gelır 10 ytl ye daha fazla kımse fadakarlıktan kacmıyor arkadaslar herkes gucunun yettıgınce yardım edebılıyor bu devır gecım devrı dıyoruz herkes evıne ekmek goturmek ıcın ugrasıyor ve bos zamanında da madddı durumu ıyı olunca maca gıtmek ıster bu sene kombıne bıletlerın neden rabet gormedıgını hıc dusundunuz mu ?

Bizim kadro maliyetimiz Sakarya ve Kocaeli'nin en az 3 katıdır. Ligde bizden daha pahalı tek kadro Antalyaspor'un kadrosu. Diğer tüm kadrolardan en az 2 kat pahalıyız.

Kombinelerin rağbet görmemesinin ana sebebi geçen sene uygulana fiyat politikasıdır. Bilet fiyatlarının düşmeyeceğini bilseydi herkes ne yapar eder kombine alırdı.

Burdan da müjdeyi verelim. Kısa süre içinde yarım sezonluk kombineler satışa çıkacakmış. Karşıyaka maçı ile birlikte toplam 10 maç için 100 YTL'ye satılacakmış. Biletler 10 liraya inmiş oluyor otomatik olarak. Bakalım o zaman ne olacak, kaç kombine satılacak.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:25
Tam olarak bir bilgim yok ama eğer kiralık oyunculara para ödedilerse Ordu'nun kadrosu da pahalı olabilir...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:30
Alıntı yapılan tatarinho

Tam olarak bir bilgim yok ama eğer kiralık oyunculara para ödedilerse Ordu'nun kadrosu da pahalı olabilir...

Bizim yarı maliyetimiz kadardır en fazla.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:33
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan esesserkan26

Bizim kadro maliyetimiz Sakarya ve Kocaeli'nin en az 3 katıdır. Ligde bizden daha pahalı tek kadro Antalyaspor'un kadrosu. Diğer tüm kadrolardan en az 2 kat pahalıyız.

Kombinelerin rağbet görmemesinin ana sebebi geçen sene uygulana fiyat politikasıdır. Bilet fiyatlarının düşmeyeceğini bilseydi herkes ne yapar eder kombine alırdı.

Burdan da müjdeyi verelim. Kısa süre içinde yarım sezonluk kombineler satışa çıkacakmış. Karşıyaka maçı ile birlikte toplam 10 maç için 100 YTL'ye satılacakmış. Biletler 10 liraya inmiş oluyor otomatik olarak. Bakalım o zaman ne olacak, kaç kombine satılacak.

Yönetim geçen seneki politikaya devam... ancak yine toplu para geçmesi açısından iyi olabilir.Hem de bakam şu 10 YTl olunca şu tribünler dolsun bakalım.İnşallah dolar, hem 15 ile 10 arasında bu kadar büyük fark olduğunu da öğrenmiş oluruz.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:36
Alıntı yapılan huso_26

Yönetim geçen seneki politikaya devam... ancak yine toplu para geçmesi açısından iyi olabilir.Hem de bakam şu 10 YTl olunca şu tribünler dolsun bakalım.İnşallah dolar, hem 15 ile 10 arasında bu kadar büyük fark olduğunu da öğrenmiş oluruz.

Kombine işi farklı huso_26. Neticede biz de 200 milyona aldık kombinemizi. Yarı sezon için 100 milyon tam yarısı. Sadece tek maç kıyak yapılmış oluyor o da normal. Maç biletleri yine 15'den devam edecek sanırım.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 22:49
Hadi bakalım 100 ytl'ye 10 maçlık kombine bunada laf edilirse yuh artık ama eminim bunada kusur bulunacaktır bahaneden bol ne var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır