eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:23
Gözüme çarpan bir nokta; neden alem buysa kral nefer? neden her maç öncesi gövde gösterisi yapmak için grubun kendine ait bestelerin söylenmesi? nefer grubuna mensup arkadaşları takdir ediyorum tebrik ediyorum fakat bazı noktalarda şapkayı önüne koyup düşünmek lazım.
Herkesten şu dönemde sağduyu bekliyorum birbirimize girmek değil birlik zamanı..
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:26
Bu durumda haklı haksız filan yok. Protestoya katılmayan Nefer de suçludur. Bedava bileti bitirmek için bu kadar emek sarfeden bir gruba beleşçi diye bağıranlar daha da suçludur. Zaten tribün olarak çok kötüyüz. Bir de kendi içimizde bölünürsek vay halimize...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:29
evet evet hepınızın kuyruk acısı var..zorunuza gıtmıs hersey..o zaman sız degılmıydınız acıgı sıkayet eden..ne oldu ne degıstı..takım top oynamıyor...futbol adına bırsey yok..maglubuz..yonetım ıstıfa dıye bagırmanın mantıgı ne ? yonetım ıstıfa dıye bagırınca takım motıvemı oluyor..yonetım ıstıfa etsın real'ın baskanı gelsın takım oynamadıktan sonra ne fayda ? futbolcu oynamdıktan sonra gıt messıyı al ne fayda ? acık oncelıkle ıcındekı ırlandalıları temızlesın...fener-gs-bjk-ts maclarında acıgın mısafır takım trbunune yakın kısımdakıler ıcımızdekı ırlandalılar degılmı ? ama sıze laf anlatılmaz tutturmussunuz nefer nefer dıye..hangınız deplasmanlara gıttı ? hangınız hıcbır macı kacırmadı ? hangınız bana bunlarla gelın klavyelerınızıde bırakın artık allah askına bırakın ? yakısmıyor..evet bu alem buysa KRAL BİZİZ..BİZZZ!!!
Aşkın benden de öte...
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:35
Alıntı yapılan ismaileses

evet evet hepınızın kuyruk acısı var..zorunuza gıtmıs hersey..o zaman sız degılmıydınız acıgı sıkayet eden..ne oldu ne degıstı..takım top oynamıyor...futbol adına bırsey yok..maglubuz..yonetım ıstıfa dıye bagırmanın mantıgı ne ? yonetım ıstıfa dıye bagırınca takım motıvemı oluyor..yonetım ıstıfa etsın real'ın baskanı gelsın takım oynamadıktan sonra ne fayda ? futbolcu oynamdıktan sonra gıt messıyı al ne fayda ? acık oncelıkle ıcındekı ırlandalıları temızlesın...fener-gs-bjk-ts maclarında acıgın mısafır takım trbunune yakın kısımdakıler ıcımızdekı ırlandalılar degılmı ? ama sıze laf anlatılmaz tutturmussunuz nefer nefer dıye..hangınız deplasmanlara gıttı ? hangınız hıcbır macı kacırmadı ? hangınız bana bunlarla gelın klavyelerınızıde bırakın artık allah askına bırakın ? yakısmıyor..evet bu alem buysa KRAL BİZİZ..BİZZZ!!!

aman kardeşim kral siz olun bizim krallıkta gözümüz yok!! artık şu hangi maça geldiniz hangi deplasmana gittiniz muhabbeti yapmayın Allah aşkına ya!! kimse kimsenin esesliliğini sorgulamasın derecelendirmeyin şu sevdayı... aman siz kral olun ben açıkta çekirdekçi amcalarla babam yaşında insanlarla maç izlemeyi tercih ederim..
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:37

Tüm bu söyledikleriniz Manisaspor maçında tribünleri terk edişiniz ve tüm taraftarları buna yönlendirmenizle çelişmiyor mu ?
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:40

Bugün bu konuyla ilgili hiçbir yazım yok. Ancak şunu belirteyim. Açıkta tanıdığım bir çok kişi senin iç sahadaki maçlara gitmişliğin kadar deplasman yapmışlığı vardır. 30-40 senelik taraftarlar var.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:41
ne alemi ne kralı sevgili kardeşim? biz eskişehirsporun çıkarlarından bahsediyoruz sen gelmiş aleminden kralından bahsediyorsun? ne alemi, hangi alem, hangi kral kardeşim bu? hitit kralı mı, asur kralı mı ne kralı bu? yapmayın allah aşkına, tek gerçek bu camiaya nasıl fayda sağlarız düşüncesidir, gerisi hikaye! biz de zamanında boğaz patlattık, biz de aidiyet hissettik, ama böyle camianın üzerinde görmedik kendimizi! büyüklerinize saygılı olun, çekirdek sesi geliyo dediğin yerden gelen uğultu bademlikten duyulur, sidik yarıştırma zamanı değil, biz davamıza bakalım, aklımızı kullanalım!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:52

evet evet hepınızın kuyruk acısı var..zorunuza gıtmıs hersey..o zaman sız degılmıydınız acıgı sıkayet eden..ne oldu ne degıstı..takım top oynamıyor...futbol adına bırsey yok..maglubuz..yonetım ıstıfa dıye bagırmanın mantıgı ne ? yonetım ıstıfa dıye bagırınca takım motıvemı oluyor..yonetım ıstıfa etsın real'ın baskanı gelsın takım oynamadıktan sonra ne fayda ? futbolcu oynamdıktan sonra gıt messıyı al ne fayda ?

Benim senden bir kuyruk acım yok ama sen daha yokken ben o trübünde vardım.her maçada gelmeye çalışırım

1.)futbol kulübünü yönetim idare eder (işine geldiği gibi )
2.)teknik heyeti yönetim getirir. ( dediğini yapacak adam bulursa )
3.) alınacak futbolcuları yönetim ve T.D belirler ( nerede elinde
bonservisi olan bedava olanları )

4.)yönetim parasal vecibelerini yerine getirir. ( paramı o da ne )
5.)T.D futbolcuları teknik ve taktik olarak hazırlar ( parasını almayan adamlarmı aç ayı bile oynamıyor )

bunlardan hangisi bizde var
taraftar hep içine attı ta ki bu güne kadar belki bir düzelme olur, transfer olur , açık kapanır , siz anca açığın ağzını kapatmaya çalışırsınız onu da asla yapamayacaksınızzzz

YÖNETİM İSTİFAAAA

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:58
hadi bedava bilet alanlar var hadi öğrencilerdir dedik hadi garibandırlar dedik bu yönetime müstehak dedik,bu eses sevdalıları 50 lirayı nereden bulacaklar dedik çoğuna hak verdik.ama bu bedava bilet uğruna kendini satan ve sırf bu yüzden yönetime protestoda bulunmayan ister grup olsun ister şahıs olsun hepsi şerefsiz ve adidirler...
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 18:05
deplasmanlar gitmişsiniz ne güzel peki hangi maça paralı bilet alıp girdinizzz
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır