eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 12:07
Alıntı yapılan ilkertunes

Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan ömer_es

ben zaten yönetimi destekliyorum,herşey yolunda,vs.. gibi şeyler söylemiyorum.herkese hak veriyorum.ama biz böyle yaparsak bu sene avrupa kupası hedefi olan takımı kim destekliycek??
hangi avrupa kupası hayali ya.geçen yıl da vardı bu hedef niye gitmedik.söyleyeyim.yönetim cesaret!! edemeyip uefadan kulüp lisansını alamadığı için maçları bırakmak zorunda olduğumuz hedef için mi.düşünün son denizli,sivas,diyarbakır maçlarını vs.nasıl gider o maçlar.ben açıklayayım:o ve benzeri maçları kazansaydık uefaya en azından hak kazanacaktık ama bir dakika kulüp lisansımız yok.eeee nolcak şimdi uefa diyecek ki bir sonraki takıma devrolmuştur hakkınız.e bu durumda taraftar o yönetimi ne yapacaktı varın siz düşünün.başlarına yıkılırdı herhalde o kulüp.çünkü çabalayıp,hak kazanıoğ uefa için gidememek ne demektir bilyor musunuz.e bu senaryoyu da yaşamamak için ne yapıldı.bkz:son maçlar.durum bu kadar açık.ben merak ediyorum bu sezon uefaya hak kazanıp da kulüp lisansına başvurulmamasından dolayı yahut verilmemesinden dolayı gidemezsek neler yaşanacak hep beraber göreceğiz.hadi kabul edildi (ümidim yok ama) burada avrupa kupası maçlarımızı oynayamamanın acısı nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz.o zaman da aynı kelimeler kullanılabilecek mi bakalım... 

Eskişehirde stadtan dolayı avrupa kupası maçlarını oynayamayacak diyorsanız eğer bence yanılıyorsunuz.Çünkü bjk nin rakibi olan faroe adaları takımının stadını gördüyseniz eğer bizim stad onun yanında  giuseppe meazza gibi kalıyor.Adam topu dışarı vuruyor top başka adaya gidiyor.
Bben stad küçüklüğünden vs den bahsetmiyorum.bir laf vardır duymuşsunuzdur muhakkak:büyüklüğü değil,işlevi önemlidir.stadları küçük olabilir ama adamların stadlarında inanın gereğinden fazla giriş kapısı var en basit örneği.küçük vs gibi görünse de gayet düzgün görünüyordu.ve büyük ihtimalle de ki insan gibi kullanıyorlardır o stadı.en azından kaydadeğer bir durumu vardır.eğer zaten uymasaydı uefa emin olun o stadda maç oynatmazdı.kaldı ki o bölgenin en gelişmiş stadı bahsettiğiniz.faroe adaları milii düzey maçlarını dahi o stadda yapıyor.bir örnek şimdi takımın adını hatırlayamayacağıö ama çek cumhuriyeti kulüplerinden biri stadı yetrsiz vs olduğundan dolayı uefa ön eleme maçını sparta prag'ın stadında oynattı benim bildiğim en yakın en canlı örnek.buna benzer bir çok örnek daha çıkacaktır.takımın adını da hatırlayan varsa söyleyebilir.o yüzden siz bana muhalefet olacağınıza seneye böyle şeyler başımıza geldiğinde neler yaparız,ne gibi sonuçlar çıkar onu tartın,düşünün.tabi sadece stad değil oynayamamanın sebebi avrupada.mali dengeden tutunda.bir çok konu var daha.

bursa nın yaptıgı gibi önce kupaya katılmaya hak kazanıcaz sonra stadda gerekli eksiklikler giderilicek bukadar buyutmeyin gozunuzde ne stadlarda uefa kupası macları oynanıyor zamanı geldiğinde olur hersey siz hiç kupaya katılmaya hak kazanıp katılamayan bir takım gordunuzmu stad yuzunden....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 12:16
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan ömer_es

ben zaten yönetimi destekliyorum,herşey yolunda,vs.. gibi şeyler söylemiyorum.herkese hak veriyorum.ama biz böyle yaparsak bu sene avrupa kupası hedefi olan takımı kim destekliycek??
hangi avrupa kupası hayali ya.geçen yıl da vardı bu hedef niye gitmedik.söyleyeyim.yönetim cesaret!! edemeyip uefadan kulüp lisansını alamadığı için maçları bırakmak zorunda olduğumuz hedef için mi.düşünün son denizli,sivas,diyarbakır maçlarını vs.nasıl gider o maçlar.ben açıklayayım:o ve benzeri maçları kazansaydık uefaya en azından hak kazanacaktık ama bir dakika kulüp lisansımız yok.eeee nolcak şimdi uefa diyecek ki bir sonraki takıma devrolmuştur hakkınız.e bu durumda taraftar o yönetimi ne yapacaktı varın siz düşünün.başlarına yıkılırdı herhalde o kulüp.çünkü çabalayıp,hak kazanıoğ uefa için gidememek ne demektir bilyor musunuz.e bu senaryoyu da yaşamamak için ne yapıldı.bkz:son maçlar.durum bu kadar açık.ben merak ediyorum bu sezon uefaya hak kazanıp da kulüp lisansına başvurulmamasından dolayı yahut verilmemesinden dolayı gidemezsek neler yaşanacak hep beraber göreceğiz.hadi kabul edildi (ümidim yok ama) burada avrupa kupası maçlarımızı oynayamamanın acısı nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz.o zaman da aynı kelimeler kullanılabilecek mi bakalım... 

Eskişehirde stadtan dolayı avrupa kupası maçlarını oynayamayacak diyorsanız eğer bence yanılıyorsunuz.Çünkü bjk nin rakibi olan faroe adaları takımının stadını gördüyseniz eğer bizim stad onun yanında  giuseppe meazza gibi kalıyor.Adam topu dışarı vuruyor top başka adaya gidiyor.
Bben stad küçüklüğünden vs den bahsetmiyorum.bir laf vardır duymuşsunuzdur muhakkak:büyüklüğü değil,işlevi önemlidir.stadları küçük olabilir ama adamların stadlarında inanın gereğinden fazla giriş kapısı var en basit örneği.küçük vs gibi görünse de gayet düzgün görünüyordu.ve büyük ihtimalle de ki insan gibi kullanıyorlardır o stadı.en azından kaydadeğer bir durumu vardır.eğer zaten uymasaydı uefa emin olun o stadda maç oynatmazdı.kaldı ki o bölgenin en gelişmiş stadı bahsettiğiniz.faroe adaları milii düzey maçlarını dahi o stadda yapıyor.bir örnek şimdi takımın adını hatırlayamayacağıö ama çek cumhuriyeti kulüplerinden biri stadı yetrsiz vs olduğundan dolayı uefa ön eleme maçını sparta prag'ın stadında oynattı benim bildiğim en yakın en canlı örnek.buna benzer bir çok örnek daha çıkacaktır.takımın adını da hatırlayan varsa söyleyebilir.o yüzden siz bana muhalefet olacağınıza seneye böyle şeyler başımıza geldiğinde neler yaparız,ne gibi sonuçlar çıkar onu tartın,düşünün.tabi sadece stad değil oynayamamanın sebebi avrupada.mali dengeden tutunda.bir çok konu var daha.

bursa nın yaptıgı gibi önce kupaya katılmaya hak kazanıcaz sonra stadda gerekli eksiklikler giderilicek bukadar buyutmeyin gozunuzde ne stadlarda uefa kupası macları oynanıyor zamanı geldiğinde olur hersey siz hiç kupaya katılmaya hak kazanıp katılamayan bir takım gordunuzmu stad yuzunden....
 SmileLOL....... başka söze ne hacet...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 12:32
Alıntı yapılan Volkan

Ayrıca şunu tekrar dile getiriyorum ..

Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır..
Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı ..
Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim..
Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım..
Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına"..
BİTTİİ..

Sevgili Kardeşim,

Forumumuzda her görüşe saygılıyız ancak bazı konuları tek bir pencereden bakarak tekrar tekrar dile getirmek ve çok basit bir şeymiş gibi ifade etmek karşı görüşteki renktaşlarımızı kırabilir, üzebilir. Örneğin: "varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim" şeklinde belirttiğin sözü doğrusu yadırgadım. Ne mutluki sana sağlık konusunda bir sıkıntın yok ve anladığım kadarı ile maçları da kapalıdan takip ediyorsun ve de senin belirttiğin gibi maçta toplam en fazla 2 saat süre kalıyorsun. Ancak açıkta belli bir yaşın üzerinde -prostat vb. rahatsızlıkları olan-kuyruk ve yer sıkıntısından dolayı en az 5- 6 saat maçta bulunmak zorunda olan ve çoluk çocukları ile maça gelen birçok taraftarlarımız da var. Unutma sende bir gün yaşlanacaksın ve bu sıkıntıları sende çekeceksin. -Umarım stadımız o günlere kadar her yönden modernizasyona kavuşurWink-

Ayrıca yine açıkta saatlerce güneş altında kalmak, Ünye maçındaki gibi kar ve buzlar ile dans etmek, Kocaeli maçı gibi amansız bir yağmur ile karşı karşıya gelmek bu taraftarın kaderi olmamalıdır. Yönetimler bu tür işleri çözmek için görev alırlar. Taraftarlar ise çeşitli tepkiler ile çeşitli platformlarda sıkıntılarını dile getirirler. O nedenle bırakalım isteyen istediği şekilde tepkisini dile getirebilsin. Herkes kendi fikrini rahatça savunabilsin. Bu konuyu ve görüşlerimi Voltaire'nin ünlü bir sözü ile kapatmak istiyorum. "Düşüncelerine katılmıyorum, ama senin düşüncelerini savunma hakkını sonuna kadar destekleyeceğim."
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 13:50

[/QUOTE]
[/QUOTE]

Muhalefet olmak değil amacım ama sizde hep tahminler üstüne konuşuyorsunuz.Öyle bir durum olduğunda zaten bu söylediklerinizin hepsi çözüme kavuşur.Açığın iki yanındaki giriş çıkışları açarlar,yine açığın arkasına beton merdivenlerle iki tane giriş çıkış yapılır olur biter.Oda olmadı Ankara'da,Bursa'da oynatsınlar sonuçta İstanbula 40 bin kişi gitmedik mi?Hem böylece Eskişehir'deki bazı kesimlerin yüzü kızarır belki.Mali denge konusuna gelirsek Türkiye'de bunu kılıfına uyduramayacak klüp yoktur.Çünkü denetim yok.Bu söyledikleriniz biraz boş işler gibi geldi bana.Tabi bende isterim güzel bir stadımızın olmasını ama stadın neden yapılmadığını,ne olup bittiğini kimse bilemiyor.
Syg.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 14:15
Son bir kaç sene içerisinde sadece benim gördüğüm ve ilk olarak hatırladığım Sakaryaspor maçı, geçen sene ki Bursaspor maçı ve Galatasaray maçı elinde kombine kart bulunmasına rağmen stada giremeyen ve bunun üstüne joplanan taraftarlarımızda var.  Bunlar bizzat benim gördüklerim ve yaşadıklarım üstelik bunlar dile kolay gelen şeyler ama yaşamakta lazım o ortamı sen kombine alıp stad dolu diye içeri alınmıyorsan ve bunun üzerine rotweiller, biber gazı ve joplarlarla muhattap oluyorsan kombineler satılmıyor diyemez hiç kimse ve bu sorunlar bilinirken bunun üzerine hiçbir çalışma bile yapılmaması kusura bakmayın da taraftarı ne yerine koyduklarını da belli ediyor
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 16:00
Alıntı yapılan matador

Alıntı yapılan Volkan

Ayrıca şunu tekrar dile getiriyorum ..
Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır.. Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı .. Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim.. Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım.. Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına".. BİTTİİ..

Sevgili Kardeşim,

Forumumuzda her görüşe saygılıyız ancak bazı konuları tek bir pencereden bakarak tekrar tekrar dile getirmek ve çok basit bir şeymiş gibi ifade etmek karşı görüşteki renktaşlarımızı kırabilir, üzebilir. Örneğin: "varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim" şeklinde belirttiğin sözü doğrusu yadırgadım. Ne mutluki sana sağlık konusunda bir sıkıntın yok ve anladığım kadarı ile maçları da kapalıdan takip ediyorsun ve de senin belirttiğin gibi maçta toplam en fazla 2 saat süre kalıyorsun. Ancak açıkta belli bir yaşın üzerinde -prostat vb. rahatsızlıkları olan-kuyruk ve yer sıkıntısından dolayı en az 5- 6 saat maçta bulunmak zorunda olan ve çoluk çocukları ile maça gelen birçok taraftarlarımız da var. Unutma sende bir gün yaşlanacaksın ve bu sıkıntıları sende çekeceksin. -Umarım stadımız o günlere kadar her yönden modernizasyona kavuşurWink-

Ayrıca yine açıkta saatlerce güneş altında kalmak, Ünye maçındaki gibi kar ve buzlar ile dans etmek, Kocaeli maçı gibi amansız bir yağmur ile karşı karşıya gelmek bu taraftarın kaderi olmamalıdır. Yönetimler bu tür işleri çözmek için görev alırlar. Taraftarlar ise çeşitli tepkiler ile çeşitli platformlarda sıkıntılarını dile getirirler. O nedenle bırakalım isteyen istediği şekilde tepkisini dile getirebilsin. Herkes kendi fikrini rahatça savunabilsin. Bu konuyu ve görüşlerimi Voltaire'nin ünlü bir sözü ile kapatmak istiyorum. "<SPAN>Düşüncelerine katılmıyorum, ama senin düşüncelerini savunma hakkını sonuna kadar destekleyeceğim."</SPAN>

Levent Abi öncelikle beni ciddiye alıp cevap verdıgın ıcın tesekkur ederım..
Bende isterim stadımız her açıdan kusursuz olsun ancak olmuyor ..
Taraftar tepki vermeli demişsin bende onu diyorum tepki olsun protesto olsun ilk ben giderim ancak forumda herkez sanalcı ..
Çıkıpda bi kişi kardeşim şu gün toplanalım diyemiyor..
Diyen insanlarda yarı yolda kalıyor buraya yazan herkez yanına birini alıp gelse çıksak yerel ve ulusal basına bak o zaman işler nasıl değişiyor ...
Ancak dediğim gibi klavye başından "KOMBİNE ALMIYORUM" demek ile protesto olmaz ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 20:56
   Kombine almak bir gelenektir,malesef bizde bu gelenek yok. Ortalama kombine satış miktarımız belli, bu sayının üstüne çıkamıyoruz altınada fazla düşmüyoruz.

kalender
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 20:58
Geçen seneki olumsuzluklar olmasa bence bu yıl kombine rekoru kırılırdı.
Yönetim düşünsün...
Ama şu da bir gerçek ki zengin olanlar hiç düşünmeden alıyorlar zaten...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 21:56

sevgili renktaşlarım ben de bu yıl kombine almama sebeplerimi sizlere somut olarak anlatmak istiyorum.Zira ,buraya vıp tribününde olup bitenleri yazan fazla insan yok.

Birçok maçta özellikle malum istanbul takımlarının maçlarında bizzat sayın yöneticilerimiz devreye giriyor ve bizler kombineliler sıramızda beklerken ,birden tahliye kapısına sayın yöneticimiz dayanıyor.orada ki görevlillerle ve polislerle kısa bir müzakereden sonra tahliye kapısı ardına kadar açılıyor.ve" hoooop sayın yönetecimizin himayesindeki -muhtemeldirki rakip takım taraftarları-Çünkü başka maçlarda bu tür şeyler olmuyor"içeri dalıyor sonra bizlerle kısa bir ağız dalaşı ve oradan hızla uzaklaşıyor.Ve bu kişi yönetici Dr.Aytekin Aykın.Maç Gs.maçı isim de veriyorum. Çünkü beni arasınlar ve bu böyle olmadı desinler.Ve bir diğer kapıda bir başka yönetici ama hep malum takımların maçında .ve bizlerin gözünün içine baka baka.Aynı maçta sinirle içeri girdiğimde benim iki adet yerimde bir sivil polis memuru ve oğlu belliki fanatiği olduğu gsyi izlemeye gelmişler çünkü daha önce kendilerini hiç görmedim.ve akabinde ben ve arkadaşıma ukalaca iki ayrı uzak yer gösterme ,sonrasında münakaşa ve o'nların kovularak yerlerimize güç bela oturmamız.Sevgili renktlaşlarım bu anlattıklarım sadece bir maç için .yaşadıklarım inanın bu ve buna benzer maceralar "önceki yıl aile tribününde de aynısı"her maç sürmekte.O nedenledir ki,bir zihniyet devrimi gerekmektedir.Ancak ben buna bu yöneticilerden beklemiyorum.Ben sırf bu nedenlerle yani artık yukarıda anlattığım durumlarla karşılaşmamak için bu sene vıp tribününden kombine almıyorum.Ha bir de yeri gelmişken şunu da belirteyim.daha önceki senelerde olmayan bir şey oldu ve aktif a.ş.den aradılar ve eski yerimi rezerve edip etmeyeceğimi sordular ve ben de kendilerine kombine almayacağımı belirttim.
     Bu yıl kombine açıktan veya kapalıdan almayacağım ,ancak hem alışkanlığım gereği takımımdan uzak kalmamak ve hemde yönetime açık tribünden yapılacak protestolara katılabilmek amacıyla normal bilet alarak açık tribüne geleceğim.Herkese iyi akşamlar.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 22:14
Tribünün üstü kapansaydı ve bedava bilet olayı kesin olarak çözüme kavuşsaydı kombine satışları bu sene bu fiyatta rekor bir satış yapabilirdi.Almama kararımın arkasındayım.Sevdadan uzak kalma olmaz.Biletimizi alıp gireceğiz.Keşke birlik olup kimse almasaydı.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır