eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 22:36
okudum okudum yazdığımla kurduğun bağlantıyı anlamadım. Zaten harf hataları da var orayı hiç anlamadım. Neyse iyi akşamlar
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 22:48
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan ömer_es

tahrik falan değil abicim kendimize gelelim şehir bizim şehrimiz takım bizim takımımız.daha 3 sene önce derdimiz açık falan değildi tuvaletler değildi.sadece süper lige çıksak diye bakıyoduk.şimdi ne oldu ?

Sorun açığın kapanması değildir. Eskişehirspor taraftarı 40 yıldır şartlara aldırmadan kulübüne  destek veriyor zaten. Üç sene öncesinden bugüne geldiğimizde fiziki şartlarda değişen bir şey varmı. Eskiden kulübün gelirleri kısıtlıydı yapılamıyordu, şimdi niçin şartlar düzeltilmiyor.

Deplasman seyircisinin alındığı yer Eskişehirspora yakışıyormu.
şimdi ne mi oldu.unuttuğumıcımde kalanbır sey daha.kombıne alıyoruz baslıgında cagıl beyın de belirttiği gibi pıyasada 100lıraya kombıneler cırıt atıyor.şimdi ne mioldu.onları dağıtan satan kullanan apaçi takımı yüzünden son maçta kavganın göbeğinde kalıverdik kavganın geçtiğimiz sezon yanımda EŞİM,kardeşimin nişanlısı  vs...
NOT:eşim ve yanımızdaki yengem vs.diğer kişiler eskişehirli değildi ve ısınma turundaydık.amamaç sonukendimden utandım NEDEN Mİ? bu muydu övüp bitiremediğiniz taraftarınız.orada olafta boynun bükük kalmak ne demektir bilemezsin.hele ki ilerde nasip olur da çocugum olursa onu küçük yaştan  itibaren stada eses sevgisini aşılamak ıcın goturmek ıstedıgınde olumsuz yanıtla karsılasma ıhtımalının olmasını dusunmek ne demektır bılemezsın.yani HAYIR cocugumuzu o stada o pis ortama sokamazsın lafını duyma ıhtımalının oldugunu dusundugunde kapıldıgın hıssın ne  demek oldugunu anlayamazsın bile.bunların duzelmesının bır tekyolu da kombıne almayacaksın ,onlarda kendı akıllarınca zarar etmemekıcın dagıtamayacak beleşleri
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
Tshabalala Liste gör
Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 14:49
Yönetimin bu tepkiden haberi oldu mu bir şekilde merak ediyorum.
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 21:33
Alıntı yapılan ilkertunes

şimdi ne mi oldu.unuttuğumıcımde kalanbır sey daha.kombıne alıyoruz baslıgında cagıl beyın de belirttiği gibi pıyasada 100lıraya kombıneler cırıt atıyor.şimdi ne mioldu.onları dağıtan satan kullanan apaçi takımı yüzünden son maçta kavganın göbeğinde kalıverdik kavganın geçtiğimiz sezon yanımda EŞİM,kardeşimin nişanlısı  vs...
NOT:eşim ve yanımızdaki yengem vs.diğer kişiler eskişehirli değildi ve ısınma turundaydık.amamaç sonukendimden utandım NEDEN Mİ? bu muydu övüp bitiremediğiniz taraftarınız.orada olafta boynun bükük kalmak ne demektir bilemezsin.hele ki ilerde nasip olur da çocugum olursa onu küçük yaştan  itibaren stada eses sevgisini aşılamak ıcın goturmek ıstedıgınde olumsuz yanıtla karsılasma ıhtımalının olmasını dusunmek ne demektır bılemezsın.yani HAYIR cocugumuzu o stada o pis ortama sokamazsın lafını duyma ıhtımalının oldugunu dusundugunde kapıldıgın hıssın ne  demek oldugunu anlayamazsın bile.bunların duzelmesının bır tekyolu da kombıne almayacaksın ,onlarda kendı akıllarınca zarar etmemekıcın dagıtamayacak beleşleri

aynı dertten bende yakındım zamanında ama nedense kimse kulak asmıyor sırf bu ve benzer sebepler yüzünden bende geçen yıl olduğu gibi bu yılda kombine almıyorum aldırmıyorum..!
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Tshabalala Liste gör
Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 21:44
Arkadaşlar biri bilgilendirebilir mi ? Yönetime bu tepki haber verildi mi ? İlk mesajta söylendiği gibi yürüyüş ve bildiri yapıldı mı acaba ?
Yukarı
typhones Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 22:07
takım sevdası karşılıksızdır ne birisi zorlar nede zorla seversin seni hiç tanımayan 20 25 tane adamın üstüne giydiği formaya aşıksındır bence eskişehir sevdası büyükse içimizde takımımıza destek şart...
başkanın maddi durumu ortada bi destek yapacak bütcesi yok. ne seni düşünür ne beni. takımımıza sahip çıkalım arkadaşlar deplasmanları çeken yöneticiler sezon sonu paralar gelince alıyorlar o verdikleri deplasman paralarını sadece yönetmek için hayırları olur bizimse maddi ve maneviolarak...
yıllarca vermedikmi şampiyon olacaz vaadleriyle 3.lig 2.lig maçlarına şu anda verdiğimiz paraları istedik işte süper ligdeyiz...
destek olalım lütfen bizim takımımız bu. yapacağımız en iyi destek takımın arkasında olmak.. lig tv yi teşvik edip sonrada takımın başına allah korusun küme korkusu gelirse tepki göstermeyin
her zaman her yerde ESES
Yukarı
typhones Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 23:21
şu konunun açık olması bile eskişehirsporlu olmanın ruhuna aykırıdır
biz bu takımı iyi günündede kötü günündede sevdik
yeri geldi milyarlık kombinede aldık milyonlukda
iyi yerdede oturduk kötü yerdede
ama her zaman şükrettik sabrettik bugun iyi yerlere geldik sırt dönülcek zaman değildir hep destek tam destek
bu olayı büyütenlerinde eskişehirsporlu olduğundan şüpheliyim
bunlar 6S febeş 8taşlıların bursalıların takıma düşmanlık besleyen hareketler
her zaman her yerde ESES
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 23:38
bizim tepkimiz; artık 1 ligt e bile stadlar komple kapatılırken yönetim ve belediyenin adeta seyirciyle alay edercesine topu birbirlerinin kucağına atarak zamanı geçirip açığın üstünü kapatmamaları birde bunun üstüne protokolü genişletmeleri olmuştur..

birde bilgisi olan varsa yazsın lütfen ben türkiye ve dünyanın tüm liglerinde bizimki gibi wc yetersizliğinden  stadın yiyecek satılan katlarında gezinme boşluklarında buldukları her kuytu yada alenen gözüken yerlerinde tuvaletini yapan (bazen açığın altında yürümekte bile zorluk çekiyorsunun akan sidik ve kokudan ötürü) başka bir stad yada bu STADINDAN MEMNUN OLAN SESİNİ ÇIKARMAYAN HATTA BU KONUDA EN KÜÇÜK TEPKİ VERMEYİ BİLE VATANA İHANET SAYAN BİZİM GİBİ BAŞKA BİR TARAFTAR GURUBUNA SAHİP KULÜP VARMIDIR MERAK EDİYORUM ??? 
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan typhones

şu konunun açık olması bile eskişehirsporlu olmanın ruhuna aykırıdır
biz bu takımı iyi günündede kötü günündede sevdik
yeri geldi milyarlık kombinede aldık milyonlukda
iyi yerdede oturduk kötü yerdede
ama her zaman şükrettik sabrettik bugun iyi yerlere geldik sırt dönülcek zaman değildir hep destek tam destek
bu olayı büyütenlerinde eskişehirsporlu olduğundan şüpheliyim
bunlar 6S febeş 8taşlıların bursalıların takıma düşmanlık besleyen hareketler

Sen ne konuştugunun farkındamısın kendine gel actırma azımı şimdi konuşturma beni yaşım 40 12 yaşımdan beri sürekli maca gidiyorum benmi bizanslıyım benmi takıma zarar veriyorum benmi bu takımdan menfat bekliyorum

Tek amacım Eskişehirsporun ayakda uyuyan hiç birşey yapmayan yönetime gelecegin alt yapısını yaptırmak Demek bizler hayin bu takım icin bişeler yapmayan eseslimi oluyor nasıl algılıyorsanız öle algılayın

Ben ALMIYORUM
kale arkaları olmadan
acıgın üstü kapanmadan
alt yapıya adam gibi gelecegimiz genclere bırakmadan
BEN ALMIYORUM
Tayfun bey biz sahte cıkarcı esesliyiz siz takımı düşünenen eseslisiniz.
Buyurun şimdi mikrofon sizde ?
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 00:33
ben zaten yönetimi destekliyorum,herşey yolunda,vs.. gibi şeyler söylemiyorum.herkese hak veriyorum.ama biz böyle yaparsak bu sene avrupa kupası hedefi olan takımı kim destekliycek??
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır