eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 12:34
alper abi ağzına sağlık ne kadar güzel özetlemişssin işin aslını Clap
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 12:39
Manisa ve Kayseri maçlarını alırsak,ESESi artık kimse tutamaz.Birde iyi bir golcümüz olsaydı.İşallah devre arası çok süratli,Rüzğar gibi bir golcü alırız.Kızmayın ama ben Youlayı bu sene çok aradım. Smile
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 13:17
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan emreses-26

Alıntı yapılan Baba

Allah'ın izniyle inşallah şu maçı 3 puanla kapatıp Kayseri'ye gideriz...Mutlaka almamız gereken bir maç, 3 puanı alırsak ki inşallah, Kayseri'ye yenilmeyiz ve Beşiktaş'ı ezim ezim ezeriz. Sonra da Paşamızla Estanbul'da karşılaşırız, o maçta da yenileceğimizi düşünmüyorum. Hatta galibiyete yakın taraf bence biz oluruz...Ama bu maçı kazan ESESİM...Antalya ve Karabük gibi takımları ikinci yarı altımıza alacağımızdan da kuşkum yok...

Alper ağabey karanlık olan içimi aydınlattın birbir tükenen ama hiçbitmeyen umutları tazeledin nasıl karamsar olunmaz nasıl inanmak başarmanın yarısıdır onu gösterdin resmen teşekkürler yazın için ellerine sağlık saygılar...
Anadolu tükenmez, üretir Emrem... Eskişehirsporlu yılmaz, omuz omuza zorlukları yıkar. Küllerinden doğar ESESLİ... O nedenle zaten diğerlerinden büyüktür. Biz şampiyon olduğumuzda Bursa'nın yaşadığını yaşarız ama onlar bizim yaşadığımızı yaşayamaz. Trabzon ve üç büzükler hiç yaşayamaz. Her maç yeni bir doğumdur. Siyah ile Kırmızı da dünyanın en güzel iki rengidir. Diğerlerinin renklerine bak, hangisinin rengi bizim kadar dirençli, bizim kadar inançlı ve bizim kadar yürekli?Eskişehirspor sadece bir Anadolu kulübü değildir Emrem... Eskişehirspor ayaklanmadır, kabullenmemektir, mücadele etmek ve zaferi avuçlamaktır. Uzatmayayım sadece şunu unutma Eskişehirspor ve Eskişehirsporlular için bir son da korku da kaygı da yoktur Emrem. Ligi, klasmanı ne olursa olsun, rakip kim olursa olsun. Ben bu yüzden 25imden sonra Eskişehirsporlu oldum. Madde ya da kitle değil Emrem; mana ve özdür Eskişehirspor.YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 14:38
Bülent Yıldırım, Süper Ligte 4 maçımızı yönetmiş bu 4 maçın 2sinde malup 2sinde galip gelmişiz
Fb 2-0 Eskişehirspor
Fb 2-1 Eskişehirspor
Eskişehirspor 2-1 Gs
Konyaspor 1-2 Eskişehirspor
Yukarı
selo Liste gör
Yazar

SELAHATTİN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 14:52
              Trabzondan deplasmanda istediğini alan es es'in, manisa karşısında zorlanacağını hiç düşünmüyorum bile.En az 2-0 es es .Aslanlarım benim.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 15:42
Manisa Teknik Direktörü Hikmet Karaman bugünkü açıklamasında Eskişehir ile seri yakalayacaklarını söylemiş... İnşallah paralel bağlar göndeririz...LOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 16:53
iyi futbol 3 puan iyi olur bizim için
ESES
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı hsyn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 17:51
Alıntı yapılan Baba

Manisa Teknik Direktörü Hikmet Karaman bugünkü açıklamasında Eskişehir ile seri yakalayacaklarını söylemiş... İnşallah paralel bağlar göndeririz...LOL

haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
ekos13 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: Es Es
  Alıntı ekos13 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 21:08
Alıntı yapılan eses şahin

Manisa ve Kayseri maçlarını alırsak,ESESi artık kimse tutamaz.Birde iyi bir golcümüz olsaydı.İşallah devre arası çok süratli,Rüzğar gibi bir golcü alırız.Kızmayın ama ben Youlayı bu sene çok aradım. Smile
Şahin hocam ben de manisayı yeneceğimize inanıyorum sonraki üc macta da dört puan alırsak en azından devre arası toparlanmaya gideriz, forvetten ziyade takım olarak ciddi hücum eksikliğimiz var yani topu ileride tutamıyoruz pozisyon üretemiyoruz tabi ki bitirici forvetimiz yok o da bir gerçek, ara transferde yapılabilecek nokta transfer de tartışılır ayrıyeten.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 21:11
3 puanla ayrılabilirsek 2.yarı bambaşka olabilir bizim için inşallah kazanmayı nasip eder Allahım
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır