eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 23:57
Gözlerim doldu yukarı gelmeyen fenerlidir diye bağrıldıgında ne hallere düştük 2 basamak yukarı çıkıp karton kaldırmaya korktular kaya değil o amca kağıt kağıt..
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 00:02
Bu tribün olayını şike olayları ve stadın kötülüğü buna rağmen biletlerin pahalılığına bağlamak istiyorum .Takımın kötülüğünden veya 2-0 geride olunmasından herkes susmuş değildir inşallah.Takım 5-0 da yeniliyor olsa stad susmamalı,esesin büyük taraftarına bu yakışır.Ama tabi taraftar da tüm bu stad olayından,yönetim haberlerinden,vaat edilenlerin yapılmayışından yoruldu ve bıktı..
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
Corky Liste gör
Yeni Yazar

Görkem
Yer: Istanbul
  Alıntı Corky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 00:10
Ben bu macta canım cıkana kadar bagırmak nıyetıyle taa ıstanbuldan sırf bu maca gelmısım,nefesım kesılmesın dıye cok yemek yememısım,cok sıgara ıcmemısım,mactan once kendımı yormamısım..Mac baslıyor,sonra bızım olmayan bızans ozentısı bır 3'lu ıle maca baslıyoruz.3'lu bıtıyor taraftar susuyor.Rakıp taraftar 3 lu cekıyor.Derken taraftar kısmen oturmaya baslıyor..Yanımda yasları 20 cıvarı olan 2 tane cocuk vardı..Ben bagırmak ıcın saga sola bakıyorum sureklı kım beste gırıyor dıye,bılmıyorum belkı ınanmazsınız ama adamların 90 dakıka boyunca agızlarından 2 kelıme cıktı.1.sı ''haydı kale'' 2.sı ''saga at''.o da kısık sesle.Kardesım madem tek kelıme etmıcen,samıt gıbı oturucaksın ne ısın var bandonun yanında.Boyle ınsanlar oldugu surece bızden bır sey olmaz
Yukarı
Corky Liste gör
Yeni Yazar

Görkem
  Alıntı Corky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 00:14
Gecen gun celtıc macını ızledım,bır ara trıbunlerı gosterdı.Abartmıyorum yas ortalaması 50 dır ama adamlar bır bagırıyorkı gormenız lazım.Bızım taraftar 30 un ustunde cekırdek almaya baslıyor,takıma destek 0.Trıbun doluyor desen o da yok.Sen es-es taraftarısın maca 3'lu ıle gırıp sonra susucaksan gelme maca..Bır baba hındı ıle baslansa,sonra gur bır sesle es-es-es-kı-kı-kı cekılse;deplasman takımın ve bızım topcuların bır ayagı tıtrese daha sonra aralıksız bır 10-15 dakıka sakın bestelerle gırsen gor bakalım oturuyormu acık.Ama trıbun lıderlerı sanırım dıger yandan telefonda gs macının skoruna bakıyor.Yazık demekten baska tek kelıme edıcek lafım yok.Kıcımı yırttım macta,ben fazla bagırdım dıye bır kac kısı bana baktı ustune ustluk.
Yukarı
Corky Liste gör
Yeni Yazar

Görkem
  Alıntı Corky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 00:16
Sesım patlayana kadar her macta bagıracagım,ve sırf bagırabılmek ıcın bandonun yanında 2 saat oncesınden yerımı alıyorum ancak her mac cıgerım yanıyor taraftar profılını gorunce :(
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 18:28
İğne atsan yere düşmez ama.Ses yok.Çok etkisizdi malesef.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 19:11
canım cıktı biraz bagırın diye sağımdakine solumdakine.. bu kadar olmaz ayıp yahu. stada geliyosanız hakkını verin. hele hele tribün liderleri sizlerde bırakın bu işleri.Bir ara dedim ki Murat Diri bulundugu setten taa açıga da el atsa. yok abi ugras yok hic bisiy yok. önünde bagırmaya hazır 100 genci herkes bagırtır. acıkdaydım sogudum kötü oldum yahu. bu tribün cok kötü zamanlarıda gördüde bu kadar kalabalıkda tek bir ses cıkmaması canımı cok sıktı. bravo nefer helal olsun sizlere. macıda 90da verdik yine ses soluk yok. koyun olduk biz herseye hee diyoruz.gol yemissin tepki bile yok bir ateslen bir silkin kendine gel...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 19:20
TV'de izlerken karşılıklı bestelerde tribün iyi gibiydi ama onun dışında sadece nefer bağırdı adam akıllı. Açık bir iki kere bandoyla hareketlense de oldukça sessiz ve etkisizdi.
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 19:26
bandoya da ayrı parantez açmak gerekir.Bando neden bu kadar isteksiz anlamadım.zorla mı yaptırıyorlar işlerinizi sizlere. açıkla beraber bandomuzda uyudu malesef.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 19:54
Oturmayamı geldiniz siz oraya yaa sesiniz solugunuz çıkmıyor oturacak girmesin arkadaşşşş
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır