eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
Yer: Kütahya
Online Durum: Offline
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 00:57
2-0 olduktan sonra daha yarım saat olmasına rağmen herkes oturdu o saatten sonra bir daha adımımı atmam o tribüne. En fazla destek verilmesi gereken yerde herkes oturdu. Sonra sağda solda "Büyük Eskişehirspor Taraftarı". Geçiceksiniz bunu artık kaç aydır her ortamda bize sallayan hamsileri dinledik yarım saat "tribün liderlerimiz" döndü kıçlarını maça bakmaya başladılar. Hakikaten ligb lere dönelimde gerçek Eskişehirsporlular kalsın artık tribünde. Skora gram üzülüyorsam ne olayım ama tribünü görünce içim kan ağladı içime oturdu yemin ediyorum.
Bana ESmeyi anlat ESip geçmeyi anlat...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 00:58

Utanç verici bir görüntüydü gerçekten , koskoca eskişehirspor camiası hava güzel , saati güzel maçın , pazar günü , fiyatlar bu stada uygun değil ama maça uygun diyelim , bir açığın yarısını anca doldurabildik , kahroldum yıkıldım , bi de kareografi yapmaya çalıştık o daha da acıttı ...
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:01
1-2 mac daha kaybedilirse bugünleri de arariz... Yönetimin beceriksizligine, taraftara deger vermemesine daha fazla tepkisiz kalinmaz...
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
harvester26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ŞİRİNTEPE
  Alıntı harvester26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:03
Alıntı yapılan MerTonguclar

2-0 olduktan sonra daha yarım saat olmasına rağmen herkes oturdu o saatten sonra bir daha adımımı atmam o tribüne. En fazla destek verilmesi gereken yerde herkes oturdu. Sonra sağda solda "Büyük Eskişehirspor Taraftarı". Geçiceksiniz bunu artık kaç aydır her ortamda bize sallayan hamsileri dinledik yarım saat "tribün liderlerimiz" döndü kıçlarını maça bakmaya başladılar. Hakikaten ligb lere dönelimde gerçek Eskişehirsporlular kalsın artık tribünde. Skora gram üzülüyorsam ne olayım ama tribünü görünce içim kan ağladı içime oturdu yemin ediyorum.
aynen gidelim yine kasaba takımlarıyla maç yapalım varsın miletvekilleri gelmesin stada o eski taraftarımız bize yeter
Yukarı
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:05
eskiden taraftar vardı şimdi ise iyi gün seyircileri gelmeye başladı. onlara eskişehirspor taraftarı diyemiyorum bile. eskiden deplasman taraftarı bağrınca ayaklanırdı açık ama şimdi o da yok.
Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:06
bakın 2. ligden cıktıgımızdan berı kenttekı taraftar profılınde azalma var.kentte maç gunu atmosfer olmuyor eskısı gıbı caddede toplanıp yuruyen grubumuz kalmadı,kızılcıklı tükendi,açıkta küskün,neferi hiç konuşmuyorum,rahat bır 200 250 cıvarı kombınelı kıtlesı vardır.ama olay baska kentın profılı degısıyor.hatırlarım uc sene once bır acılıs macında bursa ıle macımız vardı o zaman bursayla aramız ıyıdı fılan ama yıne kentte bursalıları gezdrmeme yanlısı hareketler vardı.hani vuralım kıralım demıyorum ama baska olaylarda var.bakın yıllardır insanlar yönetimden şikayetçi ve sonunda böylesi bir maçta tribün azaldı.şahsen bekliyordum bu durumu kentin havaya girmediğini hepiniz biliyordunuz.önceden istanbul takımları yenılınce çarşıda doktorlarda kızılcıklıda yürüyemezdi kimse çoşkudan.artık insanlar soğudu.bu tribünlere naparlarda insan çekerler bilmiyorum ama efsane es es taraftarına çefa çektirip küstürenler utansın..birde şuna bakmak lazım açık tribünün tamam çefakardır ama çoğunlugu emekçi insanlar geliri belirli olan insanlar bu kadarda düşünceliler istekliler.bir düşününki para ne zor şartlarla kazanılıyor ama kime diyoruz..
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:08
hiç bu kadar benimde içim acımadı bir maçta hiç bu kadar kötü olmadım bana göre sezonun en dolu tribünler olması gereken maçtı açık tribunu görünce kapalıyı görünce o kareografi için emek harcayan renkdaşlarım aklıma gelince çok doluyum bugün hayatım en kötü günlerinden biri ....Cry
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:15
şimdi gidin trabzonlulara sorun nasıl eğleniyorlar bizimle karton kaldıracak adamları yokki diyorlar...utanacak varsa utansın.beleşçi bilmem ne diye taraftara kimse söz etmesin bunun mimarı belli..geçen sene 50 tl bjk maçı kar kıyamet soğuk.tribün full.insanları nasıl küstürdüler görsünler.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:17
şu olasılıkta var gecen sezonlarda stada gelen birçok taraftar bu sene digitürk aldı büyük ihtimalle fiyatıda uygun olunca üstünede stad bakımsız olunca taraftar evinde izliyor...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 02:02
Umutluyduk,mutluyduk,huzurluyduk..
Alt liglerin gözünü seveyim.Gözlerden heyecan fışkırırdı.
Hiç bir maçını unutamadım.Elimden fotoğraf makinesi düşmezdi şimdilerde fotograf makinesi almak içimden gelmiyor gurbetteyim özlemiyorum.
Dedikodulardan bıktım,şok olup dumura uğramak mahvediyor artık beni
Başkana inanmak istiyorum ama inanamıyorum içim soğuk son dedikodular iğrenç
yok ayrılan bir topçunun bonservisi için o topçunun bir yakının malına el koyup satmışlar.
cebe indirmişler .Yok maç başı primler ödenmemiş bismillah ligin başı yahuu ne primi,ne maç başısıya şimdi başgan çok akıllı,kurnaz,zeki  yada saf akıllılardan
yada aklı olup kullanamayanlardan  yada safa yatanlardan  anlamadım gitti.
Bu stada adam çekmek gerekli 16 yaş altı ve bayanlar her stadta giriyor.Sen tutmuşsun
568 kişil yer yapacagız. Biz niye 568 kişilik tribün bekliyoruz.
Şimdi her stadta kafeterya,tuvalet vs. varmı.
Açığın solundan ayır bir yer,arkada bi yere kafeterya yap plastik sandelyeden,masadan,yakında tuvalette var göster oraya bayanların yerini
bir sürü çocuk girmek için bekliyor dün maçta sordum bir çocuğu alalım dedim yok diyor görevli Ee başkan ben sana ne diyeyim.
Bu gidişle başkan sonun gelmeye başladı Almadın WOLF u,Weboyu,almadın bir çok iş yapacak adamı culio olur,stancu olur,mehmet eren olur,ediz olur vs.vs
iş yapacak yedekten maç alacak oyuncu yok Eskişehir Defans Oyuncuları Topluluğundan
konserler izliyoruz.
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,517 saniyede hazırlanmıştır