eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2011 saat 22:12
Yukarıdaki,bügünkü tabladoki resim senin eserin gurur duy yönetim.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2011 saat 22:15
pazar günü oynanan bir maç üstelik aylardır bu camia ya türlü hakaretler eden bir takıma karşı, bugün tribünler boş kalıyor ve o kadar emek harcanan koreo için karton kaldıracak taraftar bulunamıyorsa artık söylenecek bir şey yok.
Açık boş , Nefer in yarısı boş , Kızılcıklı zaten bitmiş.Eger H.Ünal a tepki adına maça gelinmiyorsa  bu takım H.Ünal ın degil.Sahada yanlız bırakılan ES ES ,Yok artık bedava bilet verilmedigi için tribünler boş kalıyorsa demek ki yıllardır tribünler bedavaya doluyormuş.Şimdi takke düştü , kel göründü.Eskişehir bir zamanlar diger takımlar için En zor deplasman dı ancak bu sezon cennet bahçesi oldu.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2011 saat 22:19
Geçen yıl kombine sayısı 8 bin di.Bu yıl 2.500
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2011 saat 22:29
burak iki golden sonra gitdi nefer tribünü önünde gol sevinçini yaşadı üstelik eliyle de sus işareti mi ne yapıyordu.Hey gidi günler,Nefer in şimdi ki aile tribünün de oldugu zamanlarda ,rakip takım daha sahaya çıkarken deplasmanın ne oldugunu anlar, devre arası soyunma odasına zor girerdi.Şimdi ts li futbolcular atdıkları golleri,  sanki kendi tribünüymüş gibi gidip Nefer tribünü nün  önünde kutluyor.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2011 saat 22:32
Alıntı yapılan emremix26

Bir tarafta hınca hınç dolu açık tribunde koreo yapılan günler,Bir tarafta bugün...

Yazıklar olsun yönetim bak şunlara bak.Facebook'a ve esktb.com anasayfasına koyulsun şunlar.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2011 saat 23:56
Mevzu bilet mevzusu değil bence. Eğer öyle olsaydı, bilet fiyatı 50 TL olan maçlarda daha az kişi olurduk. Takım lige istediğimiz gibi başladı. Galatasaray maçından istediğimiz gibi dönemesek bile bu maçı almış olmamız durumunda ligde de iddialı bir takım olarak devam edecektik. Anlatmak istediğim sportif olarak bir sorun yok. Maç pazar günü ve çok uygun bir saatte; koreografi var. Üstelik rakip takımın sanal alemdeki suçlamaları ve şerefsizce attığı iftiraları... Kendi adıma bu maç esnasında İstanbul'da olduğum için inanılmaz üzülmüştüm. Hatta dün bu saatlerde Eskişehir'e gelme ihtimallerimi değerlendiriyordum...

Eskişehirspor taraftarı gerçekten her geçen gün erimeye devam ediyor. Beşiktaş maçı için çok fazla bahane bulduk, Galatasaray maçı için çok fazla bahane bulduk ama Trabzonspor maçında bu bahanelerin hepsi patladı. Yazılacak çok şey var aslında ama gerçekten şu an yazamayacak kadar kötü durumdayım. Tek demek istediğim şey, kimse bahane aramasın ( yönetim, stad, bilet fiyatı, vs...) Biz aynı yönetimle aynı stadda daha pahalı biletlerle tribünleri yıktık mı? Yıktık.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 00:12
Alıntı yapılan Sephodyrm

... Biz aynı yönetimle aynı stadda daha pahalı biletlerle tribünleri yıktık mı? Yıktık.

Sonuna kadar katılıyorum. Sorun bilet fiyatları,yönetim vs vs.. diye  birbirimizi kandırmaya gerek yok.Tamam yönetimin yanlış politikaları çoğunlukta ancak şu var ki, geçen 2 sezon boyunca yine bu taraftar değil miydi 50 TL'ye bu stadı doldurup, stadı  cehenneme çeviren..

Eee o zaman şimdi ne oldu ?

Biraz da bu sorunun cevabını kendimizde aramamız gerekiyor...
Yukarı
harvester26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ŞİRİNTEPE
  Alıntı harvester26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 00:15
yaa abi ne bekliyodunuzki bizim başımızda böyle bi başkan olduğu sürece ilerde bugünkü görüntüyü bile arar hale gelicez bırakın lüks modern bi stadı adam daha açığın üstünü dahi kapatamıyo yaa varmı böyle bişey sordukları zaman yok belediye başkanı kapatsın yok efendim bi iş adamı kapatsın açığın üstünü kapatamaıyacak bi adamın bu takımın başkanlık koltuğunda  ne işi var yaa sorarım size alt tarafı karabük bile stadının  heryerini yıktı yeni türbünler ekledi üstlerini kapattı karabüğün başkanı kadar olamadı halil ünal çok yazık
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 00:24
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan Sephodyrm

... Biz aynı yönetimle aynı stadda daha pahalı biletlerle tribünleri yıktık mı? Yıktık.

Sonuna kadar katılıyorum. Sorun bilet fiyatları,yönetim vs vs.. diye  birbirimizi kandırmaya gerek yok.Tamam yönetimin yanlış politikaları çoğunlukta ancak şu var ki, geçen 2 sezon boyunca yine bu taraftar değil miydi 50 TL'ye bu stadı doldurup, stadı  cehenneme çeviren..

Eee o zaman şimdi ne oldu ?

Biraz da bu sorunun cevabını kendimizde aramamız gerekiyor...

çok yanlış bir yaklaşım taraftar daha ne yapsın arkadaş stad ustu kapanmaz hep verrr hep verrr yedikce yiyor yönetim 2.cisi gecen sene fenerbahce macında 50 mılyona bılet aldı bu taraftar ne oldu salak yerıne kondu hemde nasıll salak yerıne kondu bır daha gelırmı adam yazık ya defolup gitsinler....
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
  Alıntı Ganyotçu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 00:25
Pireye kızıp yorgan yakılmaz...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,530 saniyede hazırlanmıştır