eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:59
Kombine kartları şu an itibariyle 100 ytl ve 5 taksitle satılmalı.Başka indirime gerek yok.Bu kış vakti biletleri 5 e de indirseler , dolmaz.
Derdi olmayan Eskişehirspor'a dert üretmeyelim , lütfen !
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 20:09
   Şunu söylemek istiyorum.Diğer oturumdan girdiğimde yeniden oy kullanabiliyor ve de yine başka pc lerde girince de böyle oluyor mu bilmiyorum ancak ben iki defa oy kullanmayı uygun görmedim.Ama herkes benim gibi düşünür mü bilmem? Bu bakımdan anketin ne kadar gerçeği yansıttığı bir kere daha düşünülmelidir.Sonuçta kişi istediği oyu oturum değiştirerek veya başka pcden defalarca kullanabilir.Çözüm bulunursa diyeceğim bir şey olmaz fakat bu şartlarda anketin verileri bir kere daha düşünülmelidir.Bu sitenin gücünü bazılarımız kendi menfaatlerine göre kullanabilir.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 20:27

AkLıma hiç gelmedi :D NEyse ama bilet fiyatlarının düşmesini isteyenler çoğunlukta şöyle bir bakarsa Eskişehirspor taraftarı gerçekten takımına faydalı olmak düşüncesinde ki çoğu kişi 10 ytl yi işaretlemiş evet bu para gerçekten bir çok kişnin verebileceği ücret olabilir.

Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 20:33
fiyat indirimi olduğu taktirde eğer illaki kombinelilerin gönlünün alınması gerekiyorsa yönetim ucuz olan taraftar formalarından ya da yine ucuz olan eskişehir ürünlerinden kombinelilere verebilir. bu sayede gelecek tepkiler azaltılabilir...
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 20:54

evet kambıne bılet alan arkadaslara bır gonul alma da yapılabılır ama ben ıstemıyorum yeter kı bılet fıyatları dussun bana verılecek oyle bırsey olursada almam satsın klubun kasasına para gırsın ee daha bız napalım bundan baskada yapacak bırseyımız yok eger bunada razı gelmıyorsa yonetım bıraksın da bız yapalım bu ısı su forumda yazan arkadaslar bır yonetım kurulu kurarız ve klube kalıcı gelırlerde buluruz :)))

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 22:03
Alıntı yapılan FairPlay

Alıntı yapılan emrahes

bu saydınız seylerı her ay ıkı defa yapan cok az kısıdır.hergun ıcmıyorum hergun sıgarada ıcmıyorum.
Demekki hergün olmasada arasıra içiyorsun sonuçta.Bu yazılanların hepsini birden kimse yapmaz doğal olarak,ama tek tük yapılanlar vardır mutlaka.Son bir ayda hiçmi sinemaya gitmedin,hiçmi arkadaşlarınla kafede/kahvede oturmadın,hiçmi kitap-dergi almadın,hiçmi kontür yüklemedin Emrah bir üniversite öğrencisi olarak.Bir düşün ve hesap et bakalım,son bir ayda bu ve benzeri harcamaların ne kadar ?20 YTL'den fazladır büyük ihtimalle.
serdar bey belkı dedıgınız seyler dogru olabılır ama bu her ınsan ıcın gecerlı degıl.ben unıversıte ogrencısım ewt sıgara kullanmam neden onuda solıyım para bulamam ona.dogru içki ıcıyorum ama yılda 2 yada 3 defa oda sınavlardan sonra felan.son 1 ay degıl bayadır sınemaya gıtmedım.ewt unı. ogrencısıyım.babam memur emek mah. oturuyoruz allaha sukur halımız yerınde ben yazın calıstım bıraz para bırıktırdım kombınemıde aldım.ama eskısehırede okumamın tek nedenı tercıh lıstesındekı sans degıl.kendı sansımı kendım dogurdum.sırf esesımden uzak olmayım sırf aıleme ayrı yuk olumuyum dıye.belkı dedıklerınızı herf zaman yapmasamda arada yaptıgımı varsaysam.ozaman eskişehir macına gıtmeyıde arada yapacagım.sınemaya gıtmek ne kadar luks ıse 15 ytl verıp bos trıbunde oturmak da lukstur.ama ben esesın her macına gıdıp zevk almak ıstıyorum.saygılar...
DK
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 22:33
serdar bey sanırım durumunuz yerınde yada sız eskısehır dısında yasıyorsunuz eskısehırın gelır duzeyının ne oldugnu bılmıyormusunuzdamı boyle konuyorsunuz gercekten anlayamadım ınsanlar ıcın buda bır hobı buda ınsanlar ıcın bır eglencedır ve bu eglencenın zevkı trıbunlerın dolu ve gosterılerıyle tadı cıkar ben sımdı anlıyorum ve bu sene daha ıyı anladım taraftarı olmayan takımlardakı futbolcular eskısehır e geldıklerınde neden bıze kafa tuttuklarını bu sene her sey guzel takım gercekten bu lıgde en ıyı futbol oynayan takım ve yenılmek gıbı bırseylerı akıllarından gecırmıyorlar ama bu sene o efsane taraftarımız yok nedenı apacık bellı ve sız bunu gormezden gelıyorsunuz sıze soruyorum bu sene hangı macta stadı full gordunuz gecen sene takım bundan kotuyken stad full cekıyordu ınanın korkuyorum eskisehir taraftarnıda kustururlerse bundan sonra bır oftas,ankaraspor,ıst.bld,gencler gıbı olmaktan burda yazmaktan herkes usandı ve bunları gorupte duyupta bırsey yapmıyorsa yonetım yazıklar olsun dıyorum
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 22:48
Nasil yabanci sigaranin maddi bir degeri var gozumuzde. Mercedes arabanin, Polo marka t-shirt'un veya Levis kotun. Eskisehirspor'un da bir degeri. Bu da bilet fiyatlari. 15 lira olmasi gereken fiyattir. Evet bu fiyata maddi durumu nedeniyle bilet alamayacak olan vardir. 10 lira olunca da bazilari bilet alamayacak. 5 lira olunca da. Bunu kim neye gore belirleyecek? Eskisehirspor Yonetimi.

Yonetim sezon basinda hesabini yapmis bilet fiyatlarini 15 lira olarak belirlemis. Belki biraz yuksek bir rakam ama bakin soguga ragmen yine de Samsun macinda tribunlerin yarisi dolmus. Simdi tutup bu rakami 10 liraya cekerseniz onumuzdeki sene kimse 15 liradan hesaplanacak kombine biletlerden almayacak.  Herkes nasilsa bunlar biletleri ilerde dusurur simdiden elimden toplu para cikmasin veya simdiden kendimi 200 liralik bir borcun altina sokmayayim diye dusunur.

Ben eminim takimin bu sekilde gidecegini bilsek kombine satislari en az iki uc kat daha fazla olurdu sezon basinda. Yapilacak hicbir sey yok. Eskisehirspor marka kalitesini korumak icin bilet fiyatlarinda indirime gidilmemelidir. Simdi yapilacak indirim emin olun ilerki yillarin gelirin goturecektir. Aci ama gercek.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 22:59
ben dusuncelerımı bı kac defa yazdım.herkezın fıkrınede saygım var.madem bılet fıyatları bole kalacak ozaman yapabılcegım bısey yok.bu taraftar baska nedenlerden dolayı gelmıyor bu stada.bu nedenıde ben sıze solıyım artık sehır takımını tutmuyor.desteklemıyor.macını ızlemeye deger gormuyor.15 ytl degerınde bı takım olarak gormuyor.ıcındekı eses sevgısı bızımkı gıbı degıl.bızımkı kadar eseslı degıller.yada burda yazılanları gormuyolar belkı gorseler stadı full doldururlar.
DK
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 23:00
YA SIZ NEDEN BAHSEDIYORSUNUZ SIZ GERCEKTEN ESKISEHIRDE YASAMIYORSUNUZ SU BILET FIYATI DUSMESIN DIYEN ARKADASLARA IBRETLE BAKIYORUM VE OKUDUKLARIMA INANAMIYORUM KIM LEVIS KIM MAVI KIM YABANCI SIGARA ICIYOR ARKADASLAR ESKISEHIRDE MACA GELEN BEY AMCALARIM YADA ABILERIMIN HEPSI BUNLARI MI GIYIYOR GIYEN KISIM BELLI BABA PARASI YIYEN KISILER YADA OGRENCILER ESKISEHIR DISINDAN GELENLER YADA DURUMU IYI OLANLAR BEN SUNU ANLIYORUM SENEYE CIKARSAK HERALDE BILET FIYATLARI ACIK 25 VEYA 30 YTL KAPALIDA ARTIK SIZ HESAPLAYIN KUSURA BAKMAYIN AMA BU MILLET COLUK COCUGUNUN RISKINI GETIRIP VERMEZ VE ESKISEHIR ESAGARI UCRETLE GECINEN INSANLARLA DOLU LUTFEN ARKADASLAR SIZIN DURUMUNZU NE KADAR IYI OLURSA OLSUN BEN DEMIYELIM BIZ DIYELIM BILET FIYATLARI DUSSUN YOKSA BU TARAFTAR BIR KUSERSE O ZAMAN ANLARSINIZ VE SAMSUN MACINDA DOLU DEMISSINIZ BEN O ZAMAN BASKA BIR MACA GITTIM KUSURA BAKMAYIN BURDA BILET FIYATLARI DUSSUN DIYENELRDE SIRF MUHABBET OLSUN DIYE SOYLUYORLAR  BEN SUSUYORUM ARTIK DIYECEK KELIME BULAMIYORUM DUSMESIN DIYEN ARKADASLAR BU DURUMDAM MEMNUNSALAR KENDILERI EGLENSIN KENDILERI BAGIRSINLAR :((
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır