eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ziYa Es-Es Liste gör
Yazar

Ziya S.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 11:03
Alıntı yapılan umutjohn

arkadaşlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum.ayder&nefer ile uyumunuz harikaydı gerçekten.
benim bu konuda bir önerim olacak.tribündeki tek eksiğimiz bayrak!
ayderin başından başlayarak,kızılcıklıya kadar büyük bayraklar olursa eğer harika bir görüntü olur bence.Bayern münihin kale arkası tribününü görmüşsünüzdür sanırım.Grup olarak tek eksik bu bence.maç sırasında,devre arasında,maç öncesind ebu bayraklar sallanılarak harika bir görüntü elde edilebilir.geçen sene bunu bir kaç maçta yapmıştık ama devamı gelmedi.umarım bu sene olur.
saygılar...
bu bayrak işini bende çok zamandır düşünmüşümdür..Büyük bayraklar gerçekten görsel olarak oldukça hoş görüntü veriyor..zaten süper olan tribünlerimiz bayraklarla dahada güzelleşecektir...
Sampiyonluk bize yakışır...
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 15:32
arkadaşlar bu hafta mükemmeldiniz bi ara harbiden maçı bırakıp sizleri izledikClap
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 16:15
tebrikler arkadaşlar taraftar olmanın hakkını zaten veriyodunuz ama bu sefer dahabi hoş yaptınız bu işi..Clap
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 18:35
Kızılcıklı gurubunu yıllardan beri takdirle izliyor ve destekliyorum.Birlikteliklerinin büyüyerek devamını diliyorum.Yıllarca o mekanda bende çığlıklar atarak başarılarımız için ter ve nefes tükettim.Şimdi yaşım itibariyle girmediğim ancak seyrederken tüylerim diken diken olrak gurur duyduğum bir gurup.Şu gercek ki Nefer, Ayder, Anadolu taraftarlar birlikteliği çok daha hoş bir manzara, uyum,ahenk ve potansiyel ses artışı sağladı. Bu çok daha güzel oldu.Benim nacizane ricam maçlarımızı oynarken bu hafta hiç olmadı inşallah bir daha da olmaz Sakarya,Ordu,Karşıyaka futbol takımları ile uğraşmadan takımımızı desteklemeleri bu çok daha hoş oluyor.Hem külübümüzün ceza almaması hem büyük taraftarlığımızın bir göstergesi hemde birlikte olumlu neler yapılabileceğinin bir işaretidir.İşte bu hafta hiçbir olumsuzluk olmadan süper bir 90 dakika geçirdik daha iyilerini bu güzellikler içinde hep beraber yaşamak dileğiyle Kızıkcıklımızı kutluyorum.Allah ses tellerinize zeval vermesin.En kötü günümüz geride bıraktığımız 3 hafta gibi olsun.Tebrik ediyorum sizleri.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 22:37

Mardin maçıdna Kızılcıklı gerçekten 10 numaraydı. Her geçen hafta daha iyiyie gidiyor tribün. En çok hoşuma giden nokta beste devamlılığı oldu. "Onbinlerce taraftarın yanyana" bestesini nefes bile almadan aralıksız söyledik. Ayder ve Nefer ile uyumumuz çok iyi.

Tribündeki bu yükselişte şüphesiz Kubilay Abi'nin payı büyük. Pazar günü tribün çocuklarını sürekli uyardı, ikaz etti. Maçın başlamasına kadar kimseyi ayağa kaldırmadı. Bestelerde sürekli tribünü teşvik etti, nerede ne yapılacağı çok iyi biliyor. Yeri gelirse de makara yapıyor, tribün kopuyor :)
Ama tribünümüz çok küçük kalıyor. Keşke 1965'liler kapalının soluna taşınsaydı. İlerleyen haftalarda sığamayabiliriz :)
Umarım aynı performansı deplasman yollarında ve tribünlerinde de gösteririz. 5.hafta Antalya deplasmanı bizim için çok kritik..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 12:26
Elazığ maçında ilk maç olmasındanmıdır performans yetersizliğindenmidir bilemicem çokta güzel tribun yapamamıştık..Daha sonrası yapılan toplantının meyvelerini mardin maçında topladık gibi..Kızılcıklı tribununun en sağlam olduğu maçlardan biriydi..Beste devamlılığı olsun sesin sürekli artarak yankılanması olsun muhteşem oldu gerçekten..Tribunden tad alınca herkes sonuçları böyle oluyor..Kubilay abinin otoritesi ve tribun bilgiside etkili bu konuda..Bestelere girmeden önce OoOoOo 1-2-3 olayı güzel oldu..Kopukluk yaşanmıyor Ayder & Nefer'le..Pazar günü gerçekten Eskişehir atatürk stadı gelen herkes keyifle evine dönmüştür..Allah utandırmasın hep böyle devam edelim..Emrah'ınde dediği gibi tribunden alınan kısım ilerde bizi zorlayabilir ama sıkış tepiş hertürlü yaparız tribunumuzu..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 15:17
Durun Arkadaşlar Yeni Başladık Daha Dediklerimizin hepsi tek tek olacak. Küfüre Ve Olaylara karşı savaşımız devam edecek.

İSYAN ATEŞİYİZ BİZ YANARIZ ALEV ALEV
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
ruh_doktoru Liste gör
Yazar

Oğuzhan ÖZKAN
Yer: Çifteler
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 15:20
Pankart olayında düşünceleriniz var mı ? Aynen Ayder Nefer yazılı bayrak gibi sizde bayrağın üzerine Kızılcıklı yazsanız ve assanız çok aso olucak gibi
Amatörede düşsen terkeden kahpe olsun...
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 15:28
Her Şeyi Bi Anda Yaparsan Anlamı kalmaz tribün anlamında her şeyi düşünüyoruz. Ama sistematik olarak ilerliyoruz.
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 15:31
Alıntı yapılan Feryat

Her Şeyi Bi Anda Yaparsan Anlamı kalmaz tribün anlamında her şeyi düşünüyoruz. Ama sistematik olarak ilerliyoruz.
AYnen katılıyorum T.oğluTongueTongueTongueSmile
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır