eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 15:01

Bence Denizliden yusuf alınabilirse çok iyi olur gittiği her takımı ilk altıya oynatıyor kalitesi tartışılmaz ve çok yaşlıda sayılmaz tam bize göre diye düşünüyorum.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 15:38
yusufun askerlik sorunu nedeni ile yunan ligine gideceği yazılıyor.
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 15:46
Alıntı yapılan omer-es-26

Jozy Altidore.17 yaşında‚ NY Red Bulls takımında oynuyor. Aynı zamanda Amerıkan mıllı takımında da oynuyor.Bence ileride çok büyük bir yıldız olacak.

Sortunda 17 numara yaziyor ama yasi herhalde 17 degil, ben ondan genc gorunuyorumSmile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 15:53
askerlik sorunu olan futbolcular için yasa yaş sınırlamasını yukarı çektiği için yusufun yurt dışına gitmesi  gerekmiyor!!!!! zaten bu gelişmeden sonra yusufunda  ligimizden bir takımla anlaşmak istediği söylendi!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 15:55
89 doğumlu Jozy Altidore
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 16:00
alalım maxim tsigalko yu keyfimize bakalım
yanınada nikiforenko tamamdır bu iş Big%20smile
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 16:41
Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan omer-es-26

Jozy Altidore.17 yaşında‚ NY Red Bulls takımında oynuyor. Aynı zamanda Amerıkan mıllı takımında da oynuyor.Bence ileride çok büyük bir yıldız olacak.

Sortunda 17 numara yaziyor ama yasi herhalde 17 degil, ben ondan genc gorunuyorumSmile
pardon ya 1989 New Jersey doğumluymuş.Smile
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 18:09
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan yusufs

105. sayfadayız gerçekleşen ne bir transfer nede teyid edilmiş bir transfer görüşmesi var bazılarımız takımda görmek istediği oyuncuları yazıyor bazılarıda eleştiriyor eksik yanları yazıyor burda siyaset konuşuluyor vs vs vs ama hepsi boş ilk trasferimiz yapılana kadar bu konu KAPATILABİLİR.

Bırakında 105 sayfa olsun...sezon arasında transfer konuşmıycazda ne konuşucaz???

Olsun 105 de olsun 1005 de sonuçta bi form ve herkes bi şelikde iyi veya kötü fikirlerini söylüyor saygı duymak lazım hem sanki çok sayfa oldugu diye vergimi veriyoz
Artık formalite kurulumuzda yapıldıgına göre umuyorumki yarından itibaren başta hoca olmak üzere iç ve dış transferde gerçek imza haberleri duymaya başlayacagız....
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 18:31

Trabzonspor'dan bir bomba daha!

FLAŞ! Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Kayserispor'un golcü futbolcusu Gökhan Ünal'ı renklerine bağladı.

Ankara AMBROSİA İş Merkezi'nde düzenlenen imza törenine, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, bordo-mavili kulübün yöneticileri ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Osman Pepe katıldı. 26 yaşındaki golcü futbolcu, törende 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık ön protokole imza attı.

Kulüp başkanı Sadri Şener, yaptığı konuşmada, Gökhan'ı bordo-mavili takıma kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını belirterek, ''Bu sene çok ciddi transferler yaptık. Bundan sonrası hocamızın işi. Biz elimizden gelen her şeyi yaptık'' dedi. Şener ayrıca, başta bakan Özak olmak üzere Gökhan Ünal'ın transferinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gökhan Ünal ise büyük bir camiaya geldiğinin farkında olduğunu belirterek, ''Bunun için çok mutluyum. Trabzonspor'un da benim de hedeflerimiz var. Burada bu hedeflerime ulaşacağım'' diye konuştu.

Törene katılan Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak da her zaman Trabzonspor'un emrinde olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: ''Büyük hedefleri olan Trabzonspor'a umarım hayırlı olur. Bundan sonraki en büyük görev Trabzon'daki seyircilerimize ve Türkiye'deki taraftarlarımıza düşüyor. Artık seyircisiz oynama gibi cezalar istemiyoruz. Trabzonspor'da oynamak bir ayrıcalıktır. Hep beraber inşallah Trabzonspor efsanesini tekrar ortaya çıkaracağız.''

03.06.2008
Kaynak : AA

GÖRüyorsunuz Futbola siyasetin alası düşmüş bi bakanda yetmiyo iki bakan var.....
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 18:35
Eskişehirspor'un Turkcell Süper Lig'e renk katacağını anlatan Ünal, şöyle devam etti:
''Efsane Eskişehirspor uyandı. Es-Es, Süper Lig'in süper takımı olacak. Yarından itibaren yıldız transferler yapacağız. Hakan Şükür, Rivaldo ve Bülent Uygun ile görüşmelerimiz devam ediyor. Rıza Çalımbay ile görüştük. İddialı bir takım oluşturacağız. Alt yapıya çok önem vereceğiz. Mevcut takımdan 11 futbolcu kalacak. Takıma 15 oyuncu takviyesi yapacağız. Herkesin izlemekten zevk alacağı bir takım kuracağız.'' 

Yazıldı mı daha önce bilmiyorum ama bugün yeni başkanımız eğer doğruysa böyle bir beyanda bulunmuş. Ama anlayamadığım kısmı, Hakan Şükür, Rivaldo ve Bülent Uygun? Ki zaten birisi teknik direktör bunların. Alaka kuramadım. Rivaldo ve Hakan Şükür demiş başkan, Sergen'den ağzımız yeterince yanmadı galiba. Umuyorum bunlar sadece zafer sarhoşluğundan söylenmiş sözlerdir.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır