eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 10:49
Alıntı yapılan kozakcı

Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan kozakcı

Alıntı yapılan eses2606

en yuksek rakam demıssinizde lıg a dayken ulker gelıpte sana para verirmi o zaman ulker nerde biz etiyi para agacı olarak gormuyoruz eti bizim eses kadar kalabak suyu kadar kendimize benimsedigimiz bir marka ankarada alıs veris yaparken raflarda eti arayacak kadar kendimize vede etrafımızdakı arkadaslarımızada onerecek kadar benimsemisiz.para icin bazı degerlerimizden vaz gecmeyelim.zaten eti yonetıcıleride gereken degeri verirler merak etmeyın.
eti sarar eskişehire ne yapmış bir çivimi çakmış yıllarca bu şehir i sömürmüş madem eskişehirli on beş yıldır eses neden bu halde esesi bu hale getiren etiyle sarar değil mi.

Sarar Eskişehirspora çok büyük destekler yapmış ancak daha sonra taraftar tarafından küstürülmüştür.Hala büyük bir miktarda alacakları olmasına rağmen bu borç anlaşılarak ödenmemiştir. Ve büyük miktarda parayıda hibe etmişlerdir

Eti hala desteğe devam etmektedir.Gazetelere ilan bile vermiştir.Bu desteğinden duyduğu gururla

Eti şirketinin tüm sahipleri ESES için elinden geleni yapmaya herzaman devam edeceklerdir.

Ayrıca Eti ve sarar çalıştırdığı işçilerle Eskişehir halkına ekmek kapısı olmaya devam ediyorlar 10 000 den fazla insan onların sayesinde ekmek yiyor.

Etinin deplasmanlara kaldırdığı otobüsler ise asla unutulmamalı konya ankara son olarak istanbul playoff maçlarında işçilerine izin vermişler ve otobüslerle onları maçlara taşımışlardır yazarken birşeyleri azda olsa araştırmak gerekir.Lütfen biraz özen gösterelim insanları kırmayalım.

Cemalettin sarar küstü diğerlerine bunu yapöayalım lütfen.
bu destek babanda yapar adamaların zenginliklerinin yanında bu yaptıkları devede kulak kalır sarar 2 katını istedi verdiğinin sitede yazılana göre  o zaman şampion olan fb 5 milyon dolar harcamış farklı kaynaklardan doğrulanabilir biz on iki milyon dolar aydın dan 5 oyuncunun birden alınması gs den cihat hariç oyuncuların alınması garip degil mi şampion takım 5 milyon dolar harcıyor biz on iki milyon dolarla liğden düşüyoruz 10000 kişiye iş veriyor diyorsun çıkarları olmasa biraz zor kurarlardı eskişehir e o günkü şartlarda bir sürü teşvik aldlar eskişehir e öyle fabrika kurdular için çünkü eskişehir kalkınmada öncelikli iller statüsündeydi sararda etide eskişehirden daha iyi şartlarda fabrika kurulsaydı başka bir ilde eskişehirde fabrika kurmak yerine orada kurarlardı işlerine gelen yerde kurarlar bana eti sarar deme  yani onlar buraya fabrika kurdularsa işlerine geldigi için kurdular teşvik almadan kursunlar madem memleketlerini seviyorlar

Arkadaşlar kusura bakmayın konu burada konuşulmuş bende ufak bir cevap vermek istedim, kendim ETİ çalışanıyım, Eti' nin Eskişehirspor' a yaptığı yardımlar açıklanmıyor, patron pek öyle şeyleri sevmez ama size yaptığı yardımlardan bir tanesini ben açıklayayım, İstanbul playofflarında ES-ES Florya tesislerinde kimin sayesinde kamp yaptı bir düşünün bakalım, masrafları kim karşılamış bu sadece benim duyduğum..... gerisini bilmiyorum... 
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 11:30
galatasaray altyapısında bu sene sözleşmesi süresi dolan irfan başaran adından bir oyuncu var. u17 milli takımında da oynuyor. sözleşme yenilemediyse derhal transfer etmeliyiz. ortasahanın ortasında oyunu iki yönüyle de oynayabilen geleceğin yıldız adayı.
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 12:47
yazmayayım dedim ama kendimi tutamadım.Daha yönetim belli değil biz alınmamış futbolcuları eleştiriyoruz.Biri bir futbolcu öneriyor diğeri o futbolcuyu övüyor veya eleştiriyor.Lütfen biraz gerçekçi ve sabırlı olalım.Yoksa bu değerli forum fotomaç gazetesi gibi olacak.biz burada işin içinde dönenleri bilmiyoruz kim bilir ne pazarlıklar ne dolaplar yaşanıyor.Tabiki eleştiri yapacaz ama daha ortada eleştricek bir transfer.Sabeı sabır sabır..
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 13:13
SPOR GAZETELERİNİ ÇOKTAN GEÇTİK..daha transfer yokken 100 sayfa,ya sabır....
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 13:22
bizimkiler tunus a oyuncu izlemeye gitmişler ben kendi çapımda bir araştırma yaptım ve tunus liginde şu an lider olan club african oyuncusu olan MAHER AMEUR adında bi oyuncu buldum ve çok iyi bir oyuncu...1987 doğumlu 1.82cm boyunda ve 75 kg iyi bir forvet oyuncusu ve çok can yakar alınırsa ayrıca milli takımında da oynamaktadır...ayrıca bir diğer tunuslu ise sahel takımında oynayan AYMEN CHERMITI ise 1987 doğumlu 1.76 boyunda 66 kg ofansif orta saha sağ kanat ve forvet oynayabiliyor milli takımda 12 maça çıkmış ve 3 golü var alınırsa böyle oyuncular alınmalı.
Yukarı
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 13:24
105. sayfadayız gerçekleşen ne bir transfer nede teyid edilmiş bir transfer görüşmesi var bazılarımız takımda görmek istediği oyuncuları yazıyor bazılarıda eleştiriyor eksik yanları yazıyor burda siyaset konuşuluyor vs vs vs ama hepsi boş ilk trasferimiz yapılana kadar bu konu KAPATILABİLİR.

Yukarı
26başar26 Liste gör
Yazar

yücel
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 13:55
105 sayfa ne ki? herkes iyi bir transfer olabilirmi? diye merakla takip ediyor,bu yüzden hislerimiz mantığın önüne geçiyor.çok görmemek gerek diye düşünüyorum.bu konuda kim ne yazarsa yazsın bırakın bu sevinci ve hevesi doyasıya yaşasınlar,YAKIŞIR ÇÜNKÜ BU BÜYÜK TARAFTARIMIZA SONUNA KADAR HAKETTİK.Saygılar benden.LOL
gurbette bile eses
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 14:38

Jozy Altidore.19 yaşında‚ NY Red Bulls takımında oynuyor. Aynı zamanda Amerıkan mıllı takımında da oynuyor.Bence ileride çok büyük bir yıldız olacak.

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 14:42
kanlandığımız zaman kimseleri beğenmeyen milletiz vesselam.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 14:45
Alıntı yapılan yusufs

105. sayfadayız gerçekleşen ne bir transfer nede teyid edilmiş bir transfer görüşmesi var bazılarımız takımda görmek istediği oyuncuları yazıyor bazılarıda eleştiriyor eksik yanları yazıyor burda siyaset konuşuluyor vs vs vs ama hepsi boş ilk trasferimiz yapılana kadar bu konu KAPATILABİLİR.

Bırakında 105 sayfa olsun...sezon arasında transfer konuşmıycazda ne konuşucaz???
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır