eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 20:52
Vaz ge çe mez si nizSmile
Çün kü Es Es li si nizLOL
Sen yanmazsan, ben yanmazsam, BİZ YANMAZSAK; nasıl çıkar mağbedimiz aydınlığa?
Cayır cayır ES ESİN ateşiyle açıkta, kapalıda, Ayder tribününde omuz omuza yanacağız...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR ve onun BÜYÜK TARAFTARI... 7'den 70'e hepsi...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 02:23
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Mübarek olsun şimdiden.İlk kayıp verildi LOL Umarım Kombine başlığına yazmak gibi bir hata etmezler.Yüzlerine vuracağımı çok önce söylemiştim.

Murat abi yorumuyla bu duruma son noktayı koydu diye düşünüyorum.O yüzden çok bir kelime yapmanın anlamı kalmadı.
almıyorum aldırmıyorum da.ötesi yok.
ayrıca sevgili yavuz orhan ve tayfası ne çabuk unuttu.ankara play offlarına giderken taraftarları almaya gelen otobüsleri tam durmak üzereyken atatürk bulvarında yön değiştirtip sözde grupların emrine sunduklarını.daha ne örnekler var.herkes biliyor.kimse kimsenın esesliliğini sorgulamıyor sorgulayamaz da.ama açıklama  yapma gereği duymanın.protesto yapanları kınamanın hıc bır anlamı yok.BEN O AMATÖR RUHUMUZU ÖZLÜYORUM.büyük paraların, cıkarların, pazarlıkların dönmediği o AMATÖR  ruhu.çünkü ozamman kapışılacak,talan edilecek pasta da yoktu.başımıuza son yıllarda bela olan,yüzümüzü kızartan apaçi takımıda.saygılar
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
sulperazoon Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 02:43
amatör ruhu özlüyorum özlettiriyorum...
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 09:44

Ben kombinemi alıyorum...

Yukarı
mtcn-26 Liste gör
Yazar

Hakan Avcı
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 09:52
bu başlığı açan nasıl Eses taraftarıdır. Kombine almıyosan alma , sen kimsinde aldırmayacaksın ? sanane kombine alandan . Allahtan bu taraftarın büyük çoğunluğu senin gibi değil ? yoksa bu kadar büyük olamazdık . Ben alıyorum gelde aldırma bakayım !!!!
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 10:19
arkadaslar zaten kombıne almamak ıcın 5şart koyulmuştu ortaya bunlardan 3ü gerçekleştiriliyor (tuvaletler ve giriş çıkışlar, açığın ustunun kapatılması, uygun fıyat)
gerıye kale arkaları ve zemının asagı ındırılmesı kalıyor, ki bence zemın artık asagıya alınamaz bu sene zemın yenıden duzenlendı masraf yapıldı çöpe atılmaz seneye muhtemelen.. girişler için fazladan 3giriş yapılacagı soylenmsıtı ayrıca tuvaletlerde cogaltılacak ve duzeltılecek denıldı, suat abı de soyledı son proje muhtemelen kabul edılecek olan proje 30temmuzda yılmaz hocaya sunulacak ve yıne suat abının dedıgıne gore terslıkler yasanmazsa ekıme bıtırılebılecekmıs..
bunlara ılaveten bence yonetım bızlerınde beklemedıgı transferler yapıyor, bu saatten sonra bıze dusen sey kombınemızı alıp takımımıza sonuna dek destek olmaktan baska bırsey degıldır bence..
Yukarı
mustafa_eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 10:26

kombinemi alıyorum tüm dostlarımın alması için de teşvik ediyorum gerçek eses sevdalısı kombine almıyorum aldırmıyorum demez bunu diyenler kulubune ihanet edenlerdir eğer gerçek esesliyseniz bu başlığı kapatırsınız protestonuzu başka şekilde yaparsınız böyle eylem olmaz kulube zazar verir ancak.

SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 10:27
Alıntı yapılan mtcn-26

bu başlığı açan nasıl Eses taraftarıdır. Kombine almıyosan alma , sen kimsinde aldırmayacaksın ? sanane kombine alandan . Allahtan bu taraftarın büyük çoğunluğu senin gibi değil ? yoksa bu kadar büyük olamazdık . Ben alıyorum gelde aldırma bakayım !!!!

Amacı sana aldırmamak değil zaten.Tanıdıklarına aldırmamaktır.Herkesin düşüncesine saygı göstermeyi öğren başta ondan sonra atar-gider yap.Bunlarda yeni türedi forumda bile millete kafa tutuyorlar kimbilir stadta ne yapıyorlardır.Angry
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Yavuz Orhan Liste gör
Yazar

Yavuz Orhan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 10:36

Sayın ESES taraftarları ben sivas maçında olan olayları zaten tasvip etmedim sırf o kavgayı değil trübünlerde olan en ufak kavgayı onaylamıyorum benim o trübünde devamlı maç seyretmeme gelince o trübünün bendeki yeri ayrıdır ben o trübünde ESES li oldum o yüzden benim gönlümdeki yeri ayrıdır.

Bana yıllarda beri sadece bursa deplasmanında bilet verilmiştir 350 tane ama orada 1000 kişi vardı biletler tamamen dağıtılmış ve yetmemiştir arkadaş diyorki ben size sordum ne yapayım demişim çünkü kendimde bile bilet yoktu ben maç 2-0 oldu ondan sonra girdim.

Ankara playoflara giderken otobüsler gruplara yönlendirilmedi sayın arkadaş yanlış hatırlıyor ben bizzat pazar günü olmasına rağmen büyükşehir belediyesinden 4 tane halk otobüsü temin edip eskişehirde kimseyi bırakmadık ben kendim bile halk otobüsüyle ankaraya gittim.

Arkadaşlar birde şu var o trübün ayder trübünü ismide ESES imle özdeşleşmiş bir trübündür orayı (odunpazar) yapmaya çalışanlar bundan sonra Atatürk stadında olmayacaklar bende herkes gibi stadta olay olmaması için elimden geleni yapıyorum yetişemediğim yerlerdede sizler bana destek olmalısınızki hep beraber amaçları sadece maçlarda olay çıkarmaya gelenleri temizleyelim saygılarımla yeni sezonda kavgasız küfürsüz trübünler görmek en büyük arzumdur.

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 11:41
Eskişehir ile özdeşmiş bir trbünün önüne Odunpazarı'yazılı panakrtı asmaya nasıl izin veriyorsunuz ?
Bu mu sizin trbününüze saygınız,sevginiz..?

Bu saatten sonra bayrak Nefer'dedir..
Efsane Ayder Trbününün oldugu yerde artık Eskişehirspor'un Nefer'leri vardır..
Başımızda adam gibi adam Murat Diri !
Arkasında bizler .. En iyi şekilde hakkını veririz o trbünün..
Yeter ki yamyamlar olmasın
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır