eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2008 saat 20:54
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan kalender 26

Muttalıp çayırına stad dayatması,Halil ÜNAL yönetiminin başını yer.
Kalender bey,Eskişehir yönetiminin stadın Muttalip'e veya başka bir yere yapılmasıyla kesinlikle bir ilgisi yokmuş.Bende yönetime kızıyordum ama hangi yönetim olursa olsun bunu engelleyemezmiş.Çünki karar siyasi ve çözümü yine siyasiler bulmalı.Biz yönetimle degil siyasilerle muatap olmalıyız.Yoksa Halil Ünal değil,Başkan ben olsam, sen olsan yine engelleyemeyiz.Biz her şeyin suçlusu olarak yönetimi görmekten vaz geçmeliyiz.Yoksa kendimizi kandırırız.Wink
şahin abi tarafsız kalmak(veya sessiz, yorumsuz kalmak), bazı durumlarda taraf olmaktır. yönetim bu konuda sessizliği ile kapalılığı ile taraf olmuştur. belli ki onların bi itirazı yok.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2008 saat 21:03
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan d0rli0n

Projenin detayları da bizi çok ilgilendirmemeli. Tek sorumuz olmalı. Muttalip'a stad istiyor muyuz, istemiyor muyuz?

İSTEMİYORUZ!
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2008 saat 22:09
ben böyle bir yönetim görmedim valla ne aç gözlü insanlarmış kendi kafalarına göre iş yapıyorlar ,bizi takan yok hiç.Ayıp ya bunlar para için hatıralarla dolu ,anılarla dolu,ne zaferler ile dolu olan stadımızı çıkarları için yıkacaklar,şehirle alakası olmayan yere stad yapacaklar.Bu yönetim değer nedir,taraftar nedir ,mazi nedir bilmiyor.zaten başkan ve rıza zeydan yönetiyor klubü geri kalanlar konu mankeni...
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
Yer: Turkey
  Alıntı kiraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan dayz26

ben böyle bir yönetim görmedim valla ne aç gözlü insanlarmış kendi kafalarına göre iş yapıyorlar ,bizi takan yok hiç.Ayıp ya bunlar para için hatıralarla dolu ,anılarla dolu,ne zaferler ile dolu olan stadımızı çıkarları için yıkacaklar,şehirle alakası olmayan yere stad yapacaklar.Bu yönetim değer nedir,taraftar nedir ,mazi nedir bilmiyor.zaten başkan ve rıza zeydan yönetiyor klubü geri kalanlar konu mankeni...

12 yıldan beri ligde yoktuk... Ne zaferinden bahsediyorsunuz...
Bak baklım en son kupayı ne zaman almışız...
Karşı çıkalımda ne olursa olsun...
Kolaysa sen gel başkan ol...
Klavye şövalyeleri...
CANIMSIN ES ES
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2008 saat 22:23

mutalıp olmasın bencede ama şartlar onu gerektiriyor neden şartlar onu gerektiriyor eğer stadın bulunduğu bölge satılmazsa para kazanılmıcak stad yapılmıcak yhani eer stad ın arsası satılmazsa paragirmicek kasaya ve ne stad modernleştirilcek nede başka birşey olacak bu yüzden toki ile anlaşıldı ve yeni stad mutalıpa oluyor gül seven dikenine katlanır.

Yukarı
ESelim Liste gör
Yazar

Selim
  Alıntı ESelim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2008 saat 23:48

Yavuz Orhan'ın dediğine göre şayet bizim yönetimin stad projesinde hiç bir yetkisi yok ise neden haftaya bizim yönetim TOKİ ile sözleşme imzalıyor.Ben yetkisi olmayan bir kişiyi neden muahatap alayım da onunla sözleşme imzalayayım mantık olarak birisi bana açıklasın.

Bu stad 49 yıllığına bize kiralanmamış mı?
Üst kullanım hakkı bizim değil mi?

Bugün evinizden kiracıyı çıkarmak isteseniz ya sözleşmenizin bitmesi ya da kiracının evi boşaltmasını beklemeniz gerekir.
Bu süre bitmemişse kiacının yasal ve hukuki hakları olacaktır.
Bu durumda anlaşma sağlamak için MUTLAKA AMA MUTLAKA KİRACI İLE ANLAŞMIŞ OLMANIZ GEREKİR.

Burnuma pis kokular geliyor.Bana göre burada mutlaka yalan söyleyen birileri var. AMA KİM  ???
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 17:30
MUTTALIP'A STADYUM İSTEMİYORUM

***Kerem TURAN benim en cok üzerinde durduğum konuyu gayet güzel açıklamış.
''Maç günleri tüm şehir siyah-kırmızıya bürünüyor. Haliyle bu durum şehirdeki küçük çocukları, üniversite okumak için gelen öğrencileri ve diğer şehirlerden gelen insanları etkiliyor, imrenerek bakmalarını sağlıyor ve hepsine "helal olsun,adamlar şehrine-takımına sahip çıkıyor" dedirttiriyor.
Eğer stadyum Muttalıp'a taşınırsa bu canlılığın olması beklenemez..''

Henüz herhangibir takıma gönül vermeyen insanlar bu görüntüler  ve atmosferden etkilenerek Eskişehirsporlu oluyor.Stadyumun şehir dışına taşınması kesinlikle Eskişehirspora olan ilgiyi azaltır.
KANIMCA KAYBEDECEĞİMİZ EN ÖNEMLİ ŞEY YUKARIDAKİ  MADDEDE YAZANLARDIR.

***Stadyumun muttalp'a taşınması şehir merkezindeki esnafı baltalar.
***Muttalıp ulaşım açısından cok ama cok kötü...nedenlerini sıralamaya gerek yok,onlarca kez söylendi.
Elbette bi takım iyileştirmeler yapılabilir fakat dikkatli bi şekilde incelediğimizde açık cezaevi gibi bir yerdir muttalıp.bi tarafta askeriye bi tarafta havaalanı bi tarafta yetersiz çevre yolu,vs vs.

***Mutalıba stadyum yaparsanız ayda sadece 2 kez gidelen bir yer olur,fakat  şuanki stadyumu yıkıp yerine modern cok amaçlı bir kompleks yaparsanız hergün gelinen çapcanlı bir yer yaratırsınız.

***Basından takip ettiğimiz kadarıyla stadyumun taşınması sonrası boşa cıkacak alan beton yığınlarına dönüştürülecek...
Bu şekilde elimize ne geçecek ? rant başka birley değil birilerinin cebi dolacak ama her türlü Eskişehir kaybedecek Eskişehir trafiği hepten içinden cıkılmaz bir hal alacak.
şehrin merkezinde nefes alınabilen ender alanlardan olan okullar ve stadyum bölgesi beton yığınına dönüşecek.

Toplantıya alınan projeyi bekleme kararına katılmıyorum ! neyi  bekliyoruz ? isterse orada dünyanın en iyi stadyumu olsun, en iyi proje olsun benim görüşüm değişmez...
...STADYUM YERİNDE KALMALI...

en azından diğer alternatifler değerlendirilmeli...
Şeker fabrikası arazisi, okullar bölgesi ve stadyumu içine alan bölüm bir bütün olarak ele alınıp ortaya cıkan büyük araziye büyük bir şehir meydanı stadyum,yeşil alan ve yaşam merkezleri,alışveriş merkezi kurulması gibi....

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 18:04
Bugün stadyumda tanık olduğumuz taraftarımızın genel çöküşünü konuşmalıyız.ÖTO olarak gündemin ilk maddesine bunu koymalıyız.En acil önlem gerektiren olay da budur...Toplantılardaki tek konu şu durumda,taraftarın bu kötü halidir...
NE BİR TRİBÜN GRUBUMUZ NE DE BİR AMİGOMUZ KALMIŞ...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 18:12

http://newsroom.cisco.com/dlls/2007/eKits/amsterdam_arena.jpg

ilk once su fotografa bakin sene 1995 amsterdam'da sehrin merkezinde cok kucuk bir stadi vardi ajax takiminin... hatta stadyumlari bizimkinden daha kotuydu..

1995 senesinde yeni stadyumlari bittiginde tasindilar ve yeni stadyum yeri tam sehrin disindaydi. SADECE bir metro baglantisi vardi ama suan reklamlara sponsorlara fotografa bakin etrafi magazalarla cevrili.. bunlar zmaanla olan seyler.. bizim stadyumun yeri hic de musait degil insanlar arabalarla gelsin rahat rahat park etsin etrafi magazalarla dolsun antrenman sahasi olsun alt yapi icin stadyumun yaninda tipki ajax in oldugu gibi yani bunlar zamanla olacak seyler ilerde tramvay verilir oraya otobus verilir yani tasimacilik hic sorun degil yeterki yapilksin ve tekrarliyorum eski stadyum yeri yetersiz bence hersey cok sikisik olacak  bunlari bir dusunun etrafi rahat rahat magazalar restoranlar antrenman sahasi tramvay la cevrili olursa cok daha rahat okur beyler...

birkac foto daha butun stadyumlar sehir disinda Hollanda'da ve kimse sikayetci degil ve adamlar stad yapipta bizi ulasimsiz birakacak degiller..

Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 18:27
Uygar senin düşüncelerin bunlar saygı duyarım fakat ulaşımdan öte başka şeyler var.
Yazınlanlar okursan bunlar görebilirsin.
Ulaşım problemi çözülebilir ama adı geçen bölgeyi bi incelersen bu cok zor ve büyük para ister.

Artı hollandadaki ekonomik güç malesef ülkemizde yok,orada büyük coğunluk maçlara özel araçlarıyla gidiyordur.burada bu yakıt fiyatlarıyla arabası olanlar bile araçlarını ancak cok zorunlu hallerde kullanıyor.
bundan öte burada yapılan ekmek-simit zammı konuşuluyor yani kısaca hollanda ve türkiyeyi cok bir tutmamak gerekir.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır