eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:09
Yapılacak olan cam seperasyon (100m x 2m ) yaklaşık 18-20.000 YTL'ye mal olur. Gerisini bilmem :)...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:11
Alıntı yapılan otomatikkapi

Yapılacak olan cam seperasyon (100m x 2m ) yaklaşık 18-20.000 YTL'ye mal olur. Gerisini bilmem :)...
Camcı tanıdığımız var daha ucuza olmaz mıWink
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:14
Banner amcaaa oleeeyy.. LOL
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:17

10mm Lamine cam m2 si 50 YTL anca kurtarır , birde çelik sistem maliyeti. Bu rakkamlar nerede ise işçiliksiz fiyatlar , maaliyeti kurtarmaz abi :)... Yoksa dükkan sizin...

Ama ağanın eli tutlmaz derler tabi Smile...

Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:18

bizim insanımız herşeye parayı harcar.günde 1 ytl kenara atamaz.o yüzden maç saati gelince 15ytl vermek zor gelir.artık 10 ytl olsum tribünler dolsun.şehir havaya  o zaman girer.

mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:28
.....bende busene kombine alanlardanım fiyat düşürülmesi hiçbirşekilde kırgınlık yaratmayacaktır ve yaratmamalıdır. stadı bu şekilde görmek daha güzel deyilidir sanırım. ancak eğer buna alınacak olanlar ve birdaha ben kombine almam ozaman diye düşünenlerede bence yönetim şöyle bi güzellik yapabilir; önümüzdeki sezon kombine satışlarında 2007-2008 sezonu kombine kartını getirenler 2008-2009 kombinesini 50 ytl(yada daha az)indirimle alabilir. gerçi şuan oluşan bi zarar yok kombineler için içerde 6 maç yaptık 6X15=90 kalan 11 maç 11x10=110  ve 110+90=200 ytl ben bi kayıp göremiyorum. birde bazı arkadaşlar nesi pahalı negerek var indirime falan gibi düşünceler içirisindeler adece benim çevremden 10 un üzerinde maça gelemeyen var bilet fiyatlarından. düşündükleri gibi ondan kessin bundan feragat etsin şöyle yapsın böyle yapsınla olmaz bu işler herkesin kendine göre bi bütçesi ve feragat edip edemeyeceği yerleri vardır. bu konuda bencil düşünmeyin lütfen. buda benim düşüncem saygılarımla..................
ES-ES
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:35
Alıntı yapılan FairPlay

Bilet fiyatlarından çok yakınan bazı arkadaşlar,yıllardır aşağıdakilere benzer çok örnekler verek konuyu her yönüyle tartıştık;
Hiç mi özel zevkleriniz,hobileriniz yok,bunlara hiçmi para harcamıyorsunuz?;
-Sigara kullananlar,hemde yabancı,
-Bira,alkol,vs. kullananlar,
-İnternet kafelerde saatlerini geçirenler,evinde internet aboneliği olanlar,
-Cd'ye,kasetlere,filmlere para yatıranlar,vcd-dvd kiralayan,kopyalarını satın alanlar,
-Bilgisayarlarına habire ilave kart taktıranlar,değiştirenler,
-Cep telefonları ile saatlerce konuşup,her sene telefon değiştirenler,
-Kitap kurdu olanlar,
-Bazı luzumsuz dergileri bile her hafta alanlar,
-Bisikletine ,motorsikletine fazladan bakım yapanlar,
-Evinde evcil hayvan besleyenler,
-Avcılık-balıkçılık merakı olanlar,
-Varsa evinin bahçesini çiçeklerle donatanlar,
- Takı,parfüm vs. merakı olanlar,
-Sayısal,iddia,spor toto,at yarışı vs.oynayıp ertesi gün için para arayanlar, 
-Kafelerde/kahvelerde saatlerce oturup çay içenler,oyun oynayanlar.
-vs.vs.vs...
 YOK MU? Yukarıdaki harcamalar için şikayetçi oluyormuyuz? Ne yapıp edip bir şekilde buluşturuyoruz,ayırıyoruz. Hiçbiri mecburi harcama değil,tamamen kişisel zevkler ve tercihler.
Yukarıdaki saydığım kişisel tercihlerin gelir durumuylada ilgisi yok.Asgari ücretli olan biride,öğrenci bir kardeşimizde; evcil hayvan besleyebiliyor,avcılık -balıkçılık yapabiliyor,sigara içebiliyor,kahveye gidiyor.Yukarıda saydıklarımdan bir tanesine bile para harcamayan biri varmıdır? (Var ise merak ettim,buraya yazabilir mi?) Bunlara para ayırıp,Eskişehirspor'a ayırmıyorsak,bu biraz haksızlık olur.Sonuçta buda bir gönül işi,zevk işi.Bizimki biraz pahalı bir zevk kabul.Ama sevdamızın adıda Eskişehirspor,bir tane,eşi benzeri yok.Bence değer...
(NOT:Asgari ücretle/yada çok düşük ücretle tek başına çalışıp 4 kişilik ailesini geçindiren taraftarlarımızı tabiki bu değerlendirmemin dışında tutuyorum,eleştirim bu binbir zorlukla ayakta durmaya çalışan kardeşlerimizle ilgili değildir,yanlış anlaşılmasın.Müjdat'ın dediği gibi burada demogoji yapanlar var,sözlerimiz çoğunlukla onlaradır.Bilet fiyatları birilerine ve bazı şeylere karşı koz olarak kullanılmamalıdır.)

Biz taraftarların  kulübümüze katkısı sadece maça gelip desteklemekten ibaret değildir.Görüyorsunuz Mardin,Diyarbakır,Malatyaspor'un halini.Neredeyse kulüpler kapanacak çaresizlikten,sahipsizlikten.Görüyorsunuz popülist politikalarla 1-2 YTL'ye maç seyrettirip taraftara hoş görünen kulüplerin halini. Ucuz etin yahnisi misali...

Birde Avrupa'nın güçlü takımlarına bakın.Yılda 50-80.000 kombine satıyorlar,herkez biletli içeri giriyor,tamamen kulübün lisanslı ürününü alıyor,deplasmanlarda kulübüne yük olmuyor,takımının sırtından menfaat sağlamıyor vs.Bizde daha güçlü bir takım olmak istiyorsak,yapacaklarımız bellidir.

Kombineler 200 YTL,aya bölünce 20 YTL'nin altında idi.Maça gelemeyecek kadar çok büyük bir rakam mı?Lütfen biraz insaflı olun.Kombine alamıyorsanız,bir evde birden fazla ESES sevdalısı varsa,her maça olmasada ayda bir maça gelirsiniz o da yeter.Öğrenci kardeşlerimizi bu eleştirimin dışında tutuyorum,çünkü başından beri %50 indirimli öğrenci bileti satılmasını destekliyorum.Nitekim bir kısmıda kombinelere sağlanan bazı avantajlarla maçlara daha ucuza girebiliyor.

-Kapalının müdavimleri bellidir.Kapalıda herhangi bir indirime bencede gerek yoktur.
-Öğrencilere %50 indirim uygulanmalıdır.
-Açık tribün bölünebiliyorsa,bir kısmında indirim yapılabilir.(Kale arkalarımız olsaydı,bu sorun daha rahat çözülebilirdi)
-Ancak diğer açık ve kapalı tribün bilet fiyatları ile sene içinde oynanmamalıdır.

Müjdat Bey bu hususta yapılabilecek önerileri bir bütün olarak sıralamış,herşey gayet açık.
Not:Hayati önem taşıyan ve seyirci baskısı gerektiren  kritik maçlarda indirim yapılabilir,o ayrı bir konu. 

Lütfen bu bilet fiyatı konusunu abartıp kendi içimizde bir canavar yaratmayalım.Taraftarları maçlardan soğutmayalım.Bakarsınız o canavar bizide yemeye başlar...

Maçlardaki seyirci azlığının,heyacansızlığın nedeni bilet fiyatları değildir,kendimizi kandırmayalım.Bugün bilet fiyatlarını 10 YTL'ye indirirseniz ,iki üç maç sonra yine eski havaya döneriz,sonra 5 YTL olsun deriz,bakarsınız sene sonunda 1 YTL bile çok gelir.Bir sonraki senede niye kombineler satılmıyor,niye iyi transferler yapılmıyor diye başa sararız.

TARAFTAR OLARAK TAKIMIMIZA  MADDİ DESTEKTE SAĞLAMALIYIZ.TABİKİ MADDİ GÜCÜMÜZ ORANINDA.DURUMU DAHA UYGUN OLAN KAPALI KOMBİNE/BİLET,DİĞERLERİDE AÇIK KOMBİNE/BİLET ALACAK Kİ,BU KULÜBÜN DÜZENLİ BİR STAD GELİRİ OLSUN.YOKSA AZ VERİP ÇOK ŞEYLER BEKLEMEKTE HAKSIZLIK OLUR.... 

BİZİMKİSİ BİRAZ PAHALI BİR SEVDA
AMA SEVDALARIN EN GÜZELİ
HERŞEYE BEDEL....

arkadasım sen boyle dusunuyorsan bende boyle dusunurum

1- ekmek 400ykrs 15ytl ye adam kac tane ekmek alı evıne
2- et veya kıyma kılosu ne kadar 15 ytl
3- evıne aylık zeytın peynırını alır ıkı hafta gelse maca 30 ytl
4- bu adam asgarı ucretle calısıyor ev kırası verıyor en az 250-300ytl
5- bu adamın coluk cocugu okuyor masrafları

bunları boyle uzatırız ben sıgara kullanmıyorum ıckıde ıcmıyorum hemde bekarım bır de asgarı ucretlı bır yerde degılım yanı benım aılemden baska kımseye yukumlulugum yok ben kombıne aldım ve kombınem oldugu halde dussun dıyorum sayın baskan geldı gelelı eskısehır ın tarftar gelırınden baska gelırı yok dıye dıye bır hal oldu o geldıgınden berı ıkı sezondur bılet fıyatlarına zam bak arkadasım ben eskısehırsporu sevıyorum herkes sevıyor elımızden gelenıde yaparız ama bu fıyat su eskısehır sartlarında pahalı hem ben enayı degılım eskısehır taraftarı da enayı degıl ya nede olsa bunlar eskisehirsporu sevıyor bunlar nede olsa deplasmana bıle 25bın kısı ıle gelıyor zam yap bılete  gelır bunlar HOPPPP BASKAN BURDA DUR SENKI BIR ESKİSEHİRSPOR SEVENI OLARAK PROTOKOLDA OTURURKEN KARSI TRIBUNE BAKIP TA BU TRIBUNLERIN BOS OLMASINI KENDINE YIDIREBILIYROSAN BOYLE DEVAM ET VE YOLUN ACIK OLSUN BEN BASKA BIR SEY DEMIYORUM  BU MILLET AYDA 30 YTL COLUK COCUGUNUN RISKINI VEREMEZ ONLARIN VEBALLERINI CEKEMEZ ARKADASIM

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:38
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan UFUKESES

Abi biliyosun açığın arkası var ordan yürüyerek açığın istediğin tarafına gidebiliyorsun.Ayrıca tuvalet her kısımda yok bu da önemli bir sorun.Bunların hepsi düşünülerek giriş kapıları yeniden  düzenlenmeli ve hatta yeni kapılar yapılmalı ki bölümlere ayırabilesin.Hatta bu uygulama için her kısımı alta inilmeyecek,arkaya geçilmeyecek şekilde düzenlemelisin.Bence oldukça zor.

Ufuk demek istediğim bölümlendirme şu şekilde olacak:

Açık tribün tarafında şu an 3 tane giriş kapısı var. Sağ ve sol yandaki kapılarla resimde giriş yazdığım kapılara geliniyor ya da hemen yan tarafına. Siyah çizgi çektiğim hizaya demir parmaklıklar yapılırsa koridordan orta kısıma geçiş engellenir. Tribüne yukarıdan aşağıya kadar siyah çizginin olduğu yerde Kızılcıklı ve 65'liler tribünün arasında olduğu gibi cam çekilerek bölünebilir.

Sağ ve sol yanda eski tahliye kapılarının orda çok geniş alan var. O alana bir sürü mobil tuvalet konulabilir. Bu şekilde tuvalet sorunu da çözülebilir.

Hatta ve hatta eski giriş kapılarını kullanarak alt ve üst ayrımı da yapabilirsin. Ancak öyle bir ayrımda açık orta alt kısımda giriş kapısı ve tuvalet sorunu yaşanır. Direk oraya giden bir kapı yok. Oraya ayrı bir giriş kapısı açıp, giriş koridoruna tuvalet yapmak gerekir.

Sen bana sorun üret ben sana çözüm üretirimLOL

BOLUN BAKALIM BOLUN DAHA BU TARFTARI KACA BOLECEKSINIZ ne buya kardesım bılet fıyatları dussun baska bunun caresı yok kombınelelerde hıc alınmayack kendı acımdan oyle cunku ben artık bos trıbunler ve heyecansız bır eskısehırspor tarafatarı gormek ıstemıyorum yeter artık yeter kımsede dusmesın demesın burda
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:44
Yönetim istifa Smile...
Yukarı
ES-ES Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 19:54
öğrenci, bayan ve çocuklar için ayrı bilet fiyatları belirlenmeli.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır