eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 19:21
Kızılcıklı efsaneydi keşke geri gelseler.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
ES657ES Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES657ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 19:32
Kızılcıklı iyi tribün yapıyordu evet ama neden dağıldı? Çünkü sonradan onlar da bozdu. Eğer bir grubun geri gelmesini isteyeceksek o Ayder olmalı ama olmuyor işte. Eğer nefer de ömrünü tamamladıysa ETB önderliğinde yeni oluşuma gidilmesi daha mantıklı bence.
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 19:42
Grub ETB olsun kı zaten başlı başına nefer kendını asalı cok oldu etb acık etb kapalı olsun ıste ne guzel
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 20:17
Bu büyük takımın büyük taraftarlığı Amigo Orhanla doğdu,AYDERle gençleşti,KIZILCIKLI ile tam büyüdü derken
taraftar grupları ( sanırım şu an bile 3_4 grup çıkar ) büyük kitle yerine BEN ve sadece BİZ anlayışıyla diğer kitleleri dışlamaya, maçlarda Eskişehirspor yerine kendi bayraklarını sallarken kendi marşlarını söylemeye ,alemde tekiz diye bağırma, çıkar çatışmalarına girişip birbirlerine salllamaya,saldırmaya başladılar.
Bir daha o büyük birliktelik sağlanır mı bilemiyorum ama ümidim inan yok...Shocked
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 20:19
Alıntı yapılan ekinoks_26

Bu büyük takımın büyük taraftarlığı Amigo Orhanla doğdu,AYDERle gençleşti,KIZILCIKLI ile tam büyüdü derkentaraftar grupları ( sanırım şu an bile 3_4 grup çıkar ) büyük kitle yerine BEN ve sadece BİZ anlayışıyla diğer kitleleri dışlamaya, maçlarda Eskişehirspor yerine kendi bayraklarını sallarken kendi marşlarını söylemeye ,alemde tekiz diye bağırma, çıkar çatışmalarına girişip birbirlerine salllamaya,saldırmaya başladılar.Bir daha o büyük birliktelik sağlanır mı bilemiyorum ama ümidim inan yok...Shocked

Kimse ümitsiz olmasın. Biliyorum gençler ama, Problem tayfa çok vizyonlu genç arkadaşlardan oluşuyor. Güzel mizah anlayışları ve efendilikleri var. O arkadaşlar keşke kapalıda liderlik yapmaya başlasalar biraz. Eminim onların arasına katılmak isteyen, ben de dahil çok fazla insan olacaktır. Bizim eli yüzü düzgün insanlardan oluşan, grubunu değil, takımını ön plana çıkaracak, maçta anlık tepkiler verecek mizah gücü yüksek gruplara, taraftara ihtiyacımız var.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 20:58
Alıntı yapılan uayuay

Alıntı yapılan ekinoks_26

Bu büyük takımın büyük taraftarlığı Amigo Orhanla doğdu,AYDERle gençleşti,KIZILCIKLI ile tam büyüdü derkentaraftar grupları ( sanırım şu an bile 3_4 grup çıkar ) büyük kitle yerine BEN ve sadece BİZ anlayışıyla diğer kitleleri dışlamaya, maçlarda Eskişehirspor yerine kendi bayraklarını sallarken kendi marşlarını söylemeye ,alemde tekiz diye bağırma, çıkar çatışmalarına girişip birbirlerine salllamaya,saldırmaya başladılar.Bir daha o büyük birliktelik sağlanır mı bilemiyorum ama ümidim inan yok...Shocked

Kimse ümitsiz olmasın. Biliyorum gençler ama, Problem tayfa çok vizyonlu genç arkadaşlardan oluşuyor. Güzel mizah anlayışları ve efendilikleri var. O arkadaşlar keşke kapalıda liderlik yapmaya başlasalar biraz. Eminim onların arasına katılmak isteyen, ben de dahil çok fazla insan olacaktır. Bizim eli yüzü düzgün insanlardan oluşan, grubunu değil, takımını ön plana çıkaracak, maçta anlık tepkiler verecek mizah gücü yüksek gruplara, taraftara ihtiyacımız var.

liderlik yapacak neferde çok insan var onlar zaten yapıyorlar
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 22:43
ARKADAŞ BU NEDİR YAHU, BAĞIRIN ALLAH AŞKINA... ACINACAK HALDEYİZ
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2013 saat 23:34
Yukarıdaki mesajı yazdıktan üç dört dakika sonrası tribünler biraz hareketlendi ama anlık bir şeydi bu, tezahurat denen bir olay kalmadı bizde artık,klasik üç bilemedin dört tane sözle koca 90dk sahayı izliyoruz. Özgür bariz kendini atıyor,kapalıdan hakeme yönelik "pozisyon penaltı allah b. versin" tepkisi geliyor,tmm tepki verilir ama bu kadar bariz bir pozisyon için bu şekilde tepki vermek,diğer takım taraftarları tarafından hoç karşılanmaz,futbolu biliyorsak,tribünü biliyorsak bu kadar basit şeylerde tepkimiz ona göre olmalı veya olmamalı.

Maçın son dkları tezahurat zaten yok bu belli ama gs hucum ediyor arkadaş bari ıslık yapalım ama nerdeee, sete çıkan arkadaşlar buna öncelik edecekki birşeyler olsun ama nerdeee, biz ancak rakip frikik kullanırken EsEs gol gol çekerizGeek

Koca şehirden bir tane şu tribünleri kendine getirecek adam cıkmadı gitti...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 00:13
Lig tvdeki yorumcular pozisyon için penaltı diyor :) daha doğrusu hakem verse kimse birşey diyemez diye yorum yaptılar...
Bence penaltı değil yukarıdada yazdım ama sanki çoğunluk penaltı görüşünde gibi.
Yukarı
scream1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı scream1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2013 saat 00:24
Bu maçta aranızda yoktum tvden izledim.Ama şöyle dışarıdan bakıncada cidden biz bu değiliz.Tribünde bütünlük yok.Bir kaç besteyle bitiriyoruz 90 dakikayı.Ama dediğim gibi biz bu değiliz olamayız.Bir tribün lideri lazım tüm stadı birliğe bütünlüğe sokacak.Babalarımızın abilerimizin ekmeğini yiyoruz şu an.
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır