eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2008 saat 18:17
Alıntı yapılan nevo07

Olayın Antalyayla da alakası bır alaksı yok benım anlatmak istediğim mesaj baska ben burada kımseyı kucuk dussurmek amaclı yazmadım yoksa bu benım Anadolu kardeslığı acısından daha once yazdığım mesajlarla benı ters dusurur  benım Anadolu kardeslığı anlayısım arkadaşım birlikten kuvvet doğması  yasadığı sehire ihanet etmeyen anadolu ve bu yolda yürürken birbirini küçük görmeyen anadolu kardeşliğidir
  Esk.de büyük bi otelde olan kutlamaya da kimse bişey diyemez ayrıca bursanın fb yakınlığını herkes bilmekte ve rahatsız olmakta ama bu birazda onların meselesi... biz kendi şehrimizde bu tarz bi dernek kurulmasına izin vermedik ehh haliyle bu tarz kutlamalarda olmuyor... bursa TSC nin kapanmasından çok zarar gördü... antalya zaten antalya... en iyisi bu ufak tefek kutlamaları bırakıp sokaklara caddelere bakmak lazım...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2008 saat 18:24
Çoğu genc arkadasım dıyebılır bu kardeslığı neden bu kadar buyutuyorsunuz ama superligi Eskısehırde görmeyen 12 yıl aradan sonra gören arkadaslar vardır uc buyuklerın maclarında hakem tarafından göz göre kollandıklarına sahıt olacaksınız tv de sadece üç büyüklerle oynadığınız maclarda genis özetını bulacaksınız onda da yorumcular uc buyuklerı tartısacak biz ise Stadyumun bitip Teleligin baslamasını bekleyeceğiz orda da sadece kısa bır ozetını izleyeceğiz medyanın gucun paranın rantın dönduğu İstanbula karsı tek bır parmak karsı cıkamaz bes parmak gerekırse on parmak bırlesırse o zaman bir set kurarız bunun içinde bırbırmızı kucuk gormeden tahammül ederek en azından dınleyerek oda olmazsa bırbırmızı yememelıyız bırbırmızle kavgaya son vermelıyız gerekırse destek vermeliyiz yoksa sampiyon her zaman bellıdır diğer takımlarda figurandır eğer bır ıkı sene super ligde kalırsan dusmeme yada uefa ya oynamıyorsan sehrınde heyecanda kaybolur gıderek gecen sene gıbı bos trıbunler ortaya cıkar cunku senaryo bellı sen ne yapsanda sana yedırmezller mantığı var gecen sene BANK ASYA daha zevklıydı cunku butun takımların gucu esıttı maclar cekısmelıydı ve her takımın taraftar profili az cok vardı bu sene aynı zevki alacakmıyız .
Bu şehirde ask 7 harflidr
A N T A L Y A
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 11:44
Yazmayacaktım ama dayanamıyorum artık :)  Nevo07 sen Serkan değilmisin ? Buraya Bursaspor ile ilgili haberi eklemişsin 1 dakika sonra Kocaelispor sitesine aynı haberi Serkan nicki ile eklemişsin. Böyle bir tesadüf olabilir mi acaba :  (  Hem burada Anadolu Birliği falan söz ediyorsun orada ise Bu mu Anadolu'nun yıkılmaz kalesi diye dalga geçiyorsun. O haberi buraya da ekledin ama beklediğin çıkmayınca ve bir tepki alınca hemen Anadolu Birliği muhabbetlerine başladın..İki taraflı oynamasan diyorum artık :(

Ayrıca yukarıda İstanbul takımlarının nasıl korunduğuna şahit olacaksınız demişsin.. Eskişehirde 92nci dakikada atılan sahte penaltı olmasaydı şu anda büyük ihtimal Bank Asya'da olacaktınız..

Taraftar olarak bir çoğumuz zaten Anadolu'da birlik olmasını istiyor. Bunu tam olarak istemese bile olay olmamasını istiyor. Bence sen bu Anadolu ile düşüncelerini kendi taraftarına anlatmalısın...

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 11:48
Aynen katılıyorum İlkAşkımEsesim.Sıktı artık harbiden.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 11:59
Bursaspor kulübü yöneticileri Galatasaray ile perşembe günü yapılacak açılış maçına sayın başkanımız Halil Ünalıda davet etmişler.
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 12:18
Alıntı yapılan nevo07

Çoğu genc arkadasım dıyebılır bu kardeslığı neden bu kadar buyutuyorsunuz ama superligi Eskısehırde görmeyen 12 yıl aradan sonra gören arkadaslar vardır uc buyuklerın maclarında hakem tarafından göz göre kollandıklarına sahıt olacaksınız tv de sadece üç büyüklerle oynadığınız maclarda genis özetını bulacaksınız onda da yorumcular uc buyuklerı tartısacak biz ise Stadyumun bitip Teleligin baslamasını bekleyeceğiz orda da sadece kısa bır ozetını izleyeceğiz medyanın gucun paranın rantın dönduğu İstanbula karsı tek bır parmak karsı cıkamaz bes parmak gerekırse on parmak bırlesırse o zaman bir set kurarız bunun içinde bırbırmızı kucuk gormeden tahammül ederek en azından dınleyerek oda olmazsa bırbırmızı yememelıyız bırbırmızle kavgaya son vermelıyız gerekırse destek vermeliyiz yoksa sampiyon her zaman bellıdır diğer takımlarda figurandır eğer bır ıkı sene super ligde kalırsan dusmeme yada uefa ya oynamıyorsan sehrınde heyecanda kaybolur gıderek gecen sene gıbı bos trıbunler ortaya cıkar cunku senaryo bellı sen ne yapsanda sana yedırmezller mantığı var gecen sene BANK ASYA daha zevklıydı cunku butun takımların gucu esıttı maclar cekısmelıydı ve her takımın taraftar profili az cok vardı bu sene aynı zevki alacakmıyız .

Git kendi takımının forumunda dalga geç.Anadolu ayakalrına yatıp forumu kirletme.
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 12:38
Alıntı yapılan nevo07

üç büyüklerle oynadığınız maclarda genis özetını bulacaksınız

Pardon hocam da üç büyük kim ben onu anlamadım?Benim bildiğimi tek büyük var ne zaman üç oldu?
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 13:13
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan nevo07

üç büyüklerle oynadığınız maclarda genis özetını bulacaksınız

Pardon hocam da üç büyük kim ben onu anlamadım?Benim bildiğimi tek büyük var ne zaman üç oldu?

Orası Antalya Abicim .... 3 Antalya Bayrağına 10 Bizans bayrağı var şehirde Wink
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 13:39
Hıc bır bursasporlu ozellıkle ıstanbul egomanyasının yanında olmamıstır ne ezıktaslı nede gs nede fb lı lıdrrrrr bunu n boyle bılınmesı gerekmektedır

bırkac kısını yaptıgı ve basının yazdıklarına herseyıne ınanmak mumkun degıldır tum turkıyede oldugu gıbı bursaspor taraftarının sehırını destekleyen bır taraftar kıtlesı oldugu  unutulmamalıdır hıcbır zmaan ıstanbul yanlısı olmamısızdır tek hedef  anadolu bırlıgıdır

saygılarımla
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 13:46

Serkan senden gelecekse Anadolu kardeşliği kalsın cidden istemez.

Kimseyi enayi yerine koyma,herkes kimin ne amacı oldugunu biliyor.

Anlamıyorum gercekten bunu ben,hiç mi işin gücün kalmadı forum forum gezip foruma göre ayar çekiyorsun.

Ayrıca bir Antalyalı her halde bu ülkede Bursapor'a Eskişehirspor'a anti İstanbul'un ne demek oldugunu, felsefesini öğretecek son kişidir benim gözümde.

Bak ayrıca 2 sayfa önce ne uyarıs yapılmış burada ?

Senin eklediğin haberin alakası ne konuyla?

Rakipler kategorsindeki konu (takım) basliklari, o takimlarla ilgili son gelismeler, fikstur ve mac durumlari, cezali sakat oyuncular vs konularının aktarildigi, haber amacli bolumlerdir.

* O takımın taraftarına buradan cevap vermek,
* bizim icin boyle demisler seklinde baska platformdaki tartismalari buraya tasimak
* ikili tartismalara girmek
* bilmemkime koyacagiz, serefsiz bilmemkim vs gibi yazilar 
bu forumda izin verilmeyen iceriklerdir.

Bu tur mesajlarin hepsi silinecektir. Devaminda gerekirse arkadaslarin erisimleri durdurulacaktır...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır